Reklama


Reklama

Dźwierzuckie Walentynki dla gospodyń


NAPISALI DO NAS: W Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach odbyły się Walentynki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. - Impreza przyniosła wiele radości – mówi Anna Weichhaus, inicjatorka i organizatorka spotkania, która wraz z grupą dzieci przygotowała z tej okazji wiele atrakcji. Ten dzień ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze.Spotkanie rozpoczęło się występem mimów, którzy całą scenkę odegrali jedynie mową ciała, gestami i ruchem. - Po mimach przyszedł czas na dźwierzucką edycję „Randki w ciemno” - wyjaśnia instruktor GOK.

 

W rolę młodych aktorów wcieliły się początkujące aktorki uczęszczające na zajęcia w GOK Julia Sobiech, Daria Ostaszewska, Karolina Rosa, Zuzia Prachniewska, Justyna Kozłowska, Sylwia i Paulina Samsel.


Reklama

 

W spotkaniu walentynkowym udział wzięły Koła Gospodyń Wiejskich z Miętkich z przewodniczącą Joanną Wróż na czele, Dźwierzut z przewodniczącą Marią Karło i Linowa z przewodniczącą Bogusławą Tabaką oraz sołtys Aurelią Lorenz. - Wszystkim paniom dziękuję za przybycie i mile spędzony czas, a państwu Iwonie i Markowi Skrajnym oraz Piekarni ,,Rogalik” ze Szczytna za ufundowanie słodkości – mówi Anna Weichhaus.

Reklama

 

Wśród uczestniczek spotkania rozlosowano zaproszenie na kolację dla dwóch osób, którą ufundował Ośrodek Targowski Dwór.

 

 

FOT. Anna WeichhausKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze