Poniedziałek, 30 Listopad, Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza -

Reklama


Reklama

Centrum Treningu Femina dla piękna i zdrowia kobiet


PROMOCJA. Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to doskonały drogowskaz w kierunku zdrowego stylu życia dla kobiet z naszego powiatu. Mimo pandemii Femina wciąż działa. To idealne miejsce, aby zadbać o urodę, kondycję i zdrowie. - I to w pełni bezpiecznie – podkreśla Magdalena Bielecka. - Warto w naszym centrum schronić się przed wrzaskiem tego świata. Gorąco zapraszam.Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to certyfikowany trener personalny oraz fizjoterapeutka, specjalistka od niemal wszelkich kobiecych potrzeb. W Feminie prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne, ale też treningi.

 

- Zajęcia dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdej pani – mówi Magdalena Bielecka. - Masz ochotę poprawić kondycję? Zapraszamy do nas. Masz ochotę zrzucić nieco kilogramów? Zapraszamy do nas.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/

 

W Feminie swoje idealne miejsce znajdą też kobiety w ciąży czy tuż po porodzie (w połogu). To jedyne takie miejsce w Szczytnie.

 

- Nie ukrywam, że w tym się specjalizujemy – mówi pani Magdalena. - Zajęcia odbywają się zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Podstawa to bezpieczeństwo. Jako fizjoterapeutka specjalizuję się w uroginekologii. Prowadzimy terapie rozejścia mięśnia prostego brzucha, blizn po cięciu czy nietrzymania moczu. Zapraszam do kontaktu. U nas każda pani będzie czuła się wyjątkowo, bo Centrum Treningu Femina jest wyłącznie dla pań.

 

Czym wyróżnia się Femina?

Każda z nas jest inna, ma swoje schorzenia ruchowe, wady, inną strukturę ciała, a także inne oczekiwania, stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby. Filozofia, którą promujemy, zakłada, że najlepszy trener to taki, który funkcjonuje w zespole specjalistów. Femina współpracuje z Centrum Rehabilitacji oraz lekarzami, dlatego nasze Klientki mogą mieć pewność, że jeśli trafią do nas zajmą się nimi specjaliści.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Ze swojego nie daje. Chojny bo cudze. Jak słyszę że ktoś komuś coś daje, to od razu zastanawiam się komu zabiera. Lepszej zmiany maseczki też nie obowiązują. Są tylko dla pospólstwa.

  Mieszkaniec


  2020-11-30 06:28:08
 • Ciężarówka blokuje część drogi do Dźwierzut
  Duży może więcej. Jadą jak wariaty, i jest efekt...

  Land


  2020-11-29 20:24:34
 • Nowa kia sportage trafiła do drogówki (zdjęcia)
  Służyć pisowi i bronić księży pedofili oraz przemarszów faszystów Taka to rola dzisiejszej policji. Ten kraj za chwilę cofnie się do średniowiecza za sprawą kościoła.

  Vlad Palownik


  2020-11-29 08:23:09
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Czytając to co opowiada pan burmistrz dochodzi się do wniosku, że wszystkie rzeczy które obiecywał w swoim programie można podzielić na trzy kategorie. Pierwsza - te które są realizowane mimo że nie miał na nie ma żadnego wpływu. Czyli m.in. obwodnica (pomysł PiS i rządu), wymiana śmieciuchów (działania rządu i Unii), remonty dróg (pieniądze rządowe i od urzędu marszałkowskiego). Kategoria druga - wszystkie te punkty które Mańkowski powinien realizować bo leżą w jego kompetencjach i obiecał w swoim programie \"są opracowywane\", \"dyskutowane\", \"przygotowywane\", \"planujemy\". No i trzecia kategoria to absoluty hit: obiecał mimo że wiedział że nic z tym nie zrobi i teraz tłumaczy się że nie leży to w kompetencjach burmistrza. Mańkowski sam przyznał że wszystko co jest realizowane to nie zależy od niego, a to na co ma wpływ jest w fazie przygotowań i nie wiadomo kiedy się skończy planowanie i zacznie realizacja, bo o to redaktor niestety nie dopytał.

  Wnikliwy


  2020-11-29 00:28:34
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Pan burmistrz zdaje się obiecał w kampanii przedwyborczej parkingi. Plac Juranda nadal jest zastawiony pojazdami przede wszystkim pracowników urzędu, parking przy cmentarzu komunalnym straszy dziurami. Wstyd, dużo mniejsze miejscowości poradziły sobie z parkingami i infrastrukturą przy cmentarzach, a u nas jak rodem z PRL-u.

  Mieszkanka


  2020-11-28 20:45:53
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Krzysztof powienneś zacząć od początku czyli od pierwszej sesji rady i ustaleniu sobie poborów na najwyższym poziomie w Polsce, dzięki twoim poplecznikom z PSL u

  Janusz


  2020-11-28 19:41:17
 • Uczciwość godna pochwały
  Dajcie spokoj dla Pana wojta niech dotrwa do konca. W lipowcu ludzie mowia ze to jego ostatnia kadencja.

  Kwiaciarz


  2020-11-28 16:12:55
 • Coraz bliżej procesu w sprawie tragicznego wypadku na Władysława IV
  Tak, tak. Masz rację. Najczęściej winni wypadkom są piesi. Zwłaszcza ci poruszający się po chodnikach. A już ci, którzy chcą przejść przez jezdnię - to po prostu sami się proszą o nieszczęście.

  Do Zebry


  2020-11-28 15:39:19
 • Coraz bliżej procesu w sprawie tragicznego wypadku na Władysława IV
  W każdym wypadku są dwie racje- poszkodowanych i sprawcy. Dlatego jest potrzeba przeprowadzenia rzetelnego dochodzenia. A może opiekunka dzieci wcale nie jest bez winy?

  Zebra


  2020-11-28 13:52:44
 • Koronawirus będzie bardziej „tajny”?
  Każdy przypadek koronawirusa powinień być hospitalizowanym , niema czegoś takiego że on odpuści sam lub organizm zwalczy sam go. Ten wirus działa jak choroba popromienna rozkłada się w czasie bez leczenia i rehabilitacji wyniszcza organizm prowadząc do śmierci.

  X


  2020-11-28 09:04:08