Reklama


Reklama

Centrum Treningu Femina dla piękna i zdrowia kobiet


PROMOCJA. Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to doskonały drogowskaz w kierunku zdrowego stylu życia dla kobiet z naszego powiatu. Mimo pandemii Femina wciąż działa. To idealne miejsce, aby zadbać o urodę, kondycję i zdrowie. - I to w pełni bezpiecznie – podkreśla Magdalena Bielecka. - Warto w naszym centrum schronić się przed wrzaskiem tego świata. Gorąco zapraszam.Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to certyfikowany trener personalny oraz fizjoterapeutka, specjalistka od niemal wszelkich kobiecych potrzeb. W Feminie prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne, ale też treningi.

 

- Zajęcia dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdej pani – mówi Magdalena Bielecka. - Masz ochotę poprawić kondycję? Zapraszamy do nas. Masz ochotę zrzucić nieco kilogramów? Zapraszamy do nas.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/

 

W Feminie swoje idealne miejsce znajdą też kobiety w ciąży czy tuż po porodzie (w połogu). To jedyne takie miejsce w Szczytnie.

 

- Nie ukrywam, że w tym się specjalizujemy – mówi pani Magdalena. - Zajęcia odbywają się zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Podstawa to bezpieczeństwo. Jako fizjoterapeutka specjalizuję się w uroginekologii. Prowadzimy terapie rozejścia mięśnia prostego brzucha, blizn po cięciu czy nietrzymania moczu. Zapraszam do kontaktu. U nas każda pani będzie czuła się wyjątkowo, bo Centrum Treningu Femina jest wyłącznie dla pań.

 

Czym wyróżnia się Femina?

Każda z nas jest inna, ma swoje schorzenia ruchowe, wady, inną strukturę ciała, a także inne oczekiwania, stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby. Filozofia, którą promujemy, zakłada, że najlepszy trener to taki, który funkcjonuje w zespole specjalistów. Femina współpracuje z Centrum Rehabilitacji oraz lekarzami, dlatego nasze Klientki mogą mieć pewność, że jeśli trafią do nas zajmą się nimi specjaliści.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taki sobie czytelniczku z Razem dla Mieszkańców. Jaki pomysł na miasto mają Twoi koledzy p. Siudak, p. Boczar, p. Malec, p. Furczak i inni? Czy jedynym Waszym pomysłem jest kredyt i zadłużenie miasta? A może etaciki w Urzędzie?

  Anna


  2021-01-26 13:39:36
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Odpowiedź jest prosta. Szeregowa p. Rybińska prawdopodobnie nie dostała zgody z góry. Zresztą łatwo jest klepać swoje mądrości, ale już brać pieniądze za odpowiedzialność, to zupełnie inna sprawa. I to wychwalanie Henryka, obrzydliwe. Tyle teraz robi dla miasta... A ile zepsuł lub przespał, gdy miał swoje pięć minut? Widzę tu pewną sprzeczność. Brudne polityczne gierki!

  Do TSC


  2021-01-26 09:18:09
 • 90 pensjonariuszy domu pomocy zaszczepionych
  Zaszczepiono, czy raczej poddano eutanazji?...przecież Pfizer jasno napisał w ulotce, że nie wolno szczepić ludzi z osłabioną odpornością i przyjmujących leki... To jest ludobójstwo....a ci, co są tego świadomi, a jednak wstrzykują staruszkom ten eksperymentalny preparat, są zbrodniarzami, dla których specjalnie stworzono ustawę bezkarnościową.

  kroll


  2021-01-26 08:31:06
 • Afrykański pomór w powiecie szczycieńskim
  W 2018r. było głośno o dzikach spadających z nieba, może i w tym znowu zaczęły spadać???...właściwie to nie ma co się dziwić, kawał drogi mają do przelecenia :D A tak na poważnie, to mógłby ktoś ustalić stawkę, za odstrzelenie myśliwego???...chętnie bym zapolował...z ich truchła, darmową karmę dla psów można zrobić.

  kroll


  2021-01-26 08:22:18
 • Krzyżówki znowu niebezpieczne dla kierowców (zdjęcia)
  To jest doskonałe miejsce na duże rondo - ono spowolniłoby ruch w tym miejscu oraz ułatwiłoby włączanie się do ruchu od strony Świętajna.

  PLAY


  2021-01-26 08:09:05
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - źle przeczytałeś, temu, co zginął pod autobusem, wpisali covida w akcie zgonu...a ci, co teraz umierają, zaraz po poddaniu się eksperymentowi medycznemu, wpisują, że umarli na choroby współistniejące....ciekawe, co Tobie wpiszą :)

  kroll


  2021-01-26 08:06:39
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Moje odczucia wobec RADNEJ RYBIŃSKIEJ są bardzo mieszane. Dziwi mnie, że taka mądra i dbająca o dobro miasta przez wiele kadencji osoba nie starowała na stanowisko Burmistrza Miasta. Nie wiem jak to się dzieje, że takie SKARBY jak radna RYBIŃSKA i radny KIERSIKOWSKI oraz doktor ŁACHACZ nie stworzyli do tej pory (wszyscy z kilkoma kadencjami i giganci intelektu) jakiegoś triumwiratu w mieście. Aż żal patrzeć jak się marnują.

  Taki sobie czytelnik


  2021-01-26 00:44:44
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  Jak burdel nie zarabia to się wymienia ku...wy nie firanki.....

  Ironia


  2021-01-25 21:16:51
 • Śmieci drenują portfele, skąd się biorą te kwoty?
  Problemem w opłatach nie są ani osoby,ani firmy... bo firmy rozliczają się na jeszcze innych zasadach:) problemem są nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjne. I to tych nieruchomości ( które ani nie są stałe zamieszkiwane, więc nie można stosować stawki od osoby, ani nie jest tam prowadzona działalność gospodarczą, więc nie rozliczają się jak przedsiębiorcy) dotyczy stawka 169 zł rocznie. A to czy kogoś można tak czy inaczej policzyć reguluje ustawa.Wynika wiec z tego że nawet jeśli jest beznadzieja,to w obowiązującym prawie.Dura lex, sex lex.I na to ani my jako mieszkańcy,ani nasi samorządowcy wpływu nie mamy.

  Roman


  2021-01-25 15:18:03