Czwartek, 23 Maj, Imieniny: Emila, Neleny, Romy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Brązowy medal Aleksandry w Pucharze Polski


Aleksandra Łachacz z Gwardii Szczytno wywalczyła brązowy medal podczas Pucharu Polski Juniorów w Grudziądzu. Pozostała trójka naszych zawodników, która wzięła udział w zawodach, znalazła się poza podium.



W zawodach Pucharu Polski Juniorów w Grudziądzu uczestniczyło czworo zawodników Gwardii Szczytno: Martyna Turowska, Martyna Łachacz, Jakub Pietrzykowski i Jakub Drężek.

 

Najlepszy wynik osiągnęła Aleksandra Łachacz, która rywalizowała w wadze do 75 kg. - Pierwszą walkę wygrała zdecydowanie na punkty dwa do jednego – relacjonuje Zenon Jagiełło, trener Gwardii Szczytno. - W mojej ocenie miała szansę na złoty medal, bo z zawodniczką, która wygrała tę kategorię Aleksandra już kilka razy boksowała i zawsze była lepsza. Niestety, Ola nie dotarła do finału, bo przegrała drugą walkę i ostatecznie zajęła trzecie miejsce.

 

W wadze do 57 kg rywalizowała Martyna Turowska. Niestety przegrała już swoje pierwsze starcie i odpadła z dalszej rywalizacji.


 

Jakub Pietrzykowski walczył w kategorii do 56 kg. - Już w pierwszej walce trafił na bardzo dobrego zawodnika, aktualnego mistrza Polski – mówi Jagiełło. - Po wyrównanej walce przegrał 1:2 na punkty. Ale muszę przyznać, że pokazał dojrzały boks. Być może przegrał, bo dużo siły kosztowało go zbijanie wagi i zabrakło energii na trzecią rundę. Może czas pomyśleć o cięższej kategorii.

 

Trzy walki stoczył za to Jakub Drężek (kategoria do 75 kg). Dwa pierwsze starcia wygrał. - Niestety, w walce o medal zabrakło mu siły i uległ swojemu rywalowi 1 do 2 – mówi trener Jagiełło. - Szkoda, bo wiem, że stać Jakuba na więcej, ale na tym turnieju nie był sobą. Zabrakło tego pazura.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-05-12 21:56:06

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

  • Poniedziałek, 2019-05-06 13:10:59

Siatkarskiego Mistrza Polski poznamy w Szczytnie

  • Wtorek, 2019-04-30 11:34:32

Sześć medali trojga wojowników Katany

  • Wtorek, 2019-04-30 11:27:45

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

  • Poniedziałek, 2019-04-29 12:41:02

Natalia ze złotym medalem w Ełku

  • Piątek, 2019-04-19 12:04:27

Smaki polskiej tradycji w Wielbarku


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21
  • Pieski problem straży miejskiej
    Stanowczo muszę przyznać rację osobie o nicku \"Mieszkaniec\". Gratulacje dla tych radnych. Pijar zaistniał. Regresywny i czarny ale jest :-D
    Autor: Tomasz TK