Poniedziałek, 27 Wrzesień
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji -

Reklama


Reklama

41-latek zwrócił uwagę i został pobity, sprawcy zatrzymani


Do 3 lat wiezienia grozi 23-letniemu mieszkańcowi gminy Świętajno oraz 26 i 28-letniem mieszkańcom Szczytna. Kryminalni w ciągu zaledwie dwóch dni ustalili dane i zatrzymali sprawców pobicia 41-letniego mieszkańca Szczytna. Do zdarzenia doszło na ulicy Targowej. Mężczyźni rzucili się z pięściami na 41-latka, który zwrócił im uwagę, że niestosownie zachowują się w miejscu publicznym.We wtorek, 18 maja około godz. 17:00 z oficerem dyżurnym szczycieńskiej komendy skontaktował się 41-latek, który stwierdził, że został napadnięty przez trzech nieznanych mu mężczyzn.


Reklama

Gdy na miejsce zgłoszonej interwencji przyjechali szczycieńscy policjanci, w jednym z garaży przy ulicy Targowej, zastali poturbowanego 41-latka.

Reklama

 

- Pokrzywdzony oświadczył, że około godz. 16:30 usłyszał głośny śmiech, krzyki i wulgaryzmy dobiegające z okolicy – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Gdy wyjrzał z garażu zauważył 4 mężczyzn, którzy w miejscu publicznym spożywali alkohol. 41-latek zwrócił im uwagę, co spotkało się z niezadowoleniem. Następnie pomiędzy mężczyznami doszło do krótkiej wymiany zdań w wyniku, której sprawcy rzucili się z pięściami na 41-latka. Ich agresję przerwała przypadkowa osoba, która akurat przechodziła obok. Dzięki temu pokrzywdzonemu udało się oswobodzić i wrócił do swojego garażu. Po niespełna kilku minutach agresorzy wrócili jednak i ponownie rzucili się na 41-latka.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechali również ratownicy medyczni, którzy po przebadaniu mężczyzny stwierdzili, że wymaga on hospitalizacji szpitalnej.

 

Kryminalni, w ciągu zaledwie dwóch dni ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o pobicie 41-letniego mieszkańca Szczytna. W takcie prowadzonego postępowania śledczy ustalili, że trzech z nich brało aktywny udział w zdarzeniu, jeden był tylko świadkiem.

 

Zarzut usłyszał 23-letni mieszkanie gminy Świętajno oraz 26 i 28-letni mieszkańcy Szczytna. Mężczyźni podejrzani są o dokonanie wspólnie i w porozumieniu pobicia 41-letniego mieszkańca Szczytna. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Geniek Drwal

Mieszkaniec 2021-05-25 07:18:24---masz rację te płotki tylko w grupie cwane,a w 1vs1 spieprzają tylko smród ....przerabiam to nieraz nie dziesięć echhh szkoda słów

Mieszkaniec

Sam się rzucał. Na głowę papiery ma żółte. Kto pisze te głupoty powinien też dostać na mazak ????

Mieszkaniec

3 na 1 ? Wstyd,noo w sumie w kupie siła hehehe

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43