Reklama


Reklama

22-latek wpadł w szał - wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi


Do 5 lat wiezienia grozi 22-letniemu mieszkańcowi Jedwabna. Mężczyzna po tym jak został wyproszony z jednego z barów, z uwagi na swoje agresywne i wulgarne zachowanie, wpadł w szał. Wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi powodując zniszczenia w lokalu na łączną kwotę ponad 1 500 złotych.W niedziele, 28 czerwca około godz. 22:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał informację o agresywnym mężczyźnie, który wszczął awanturę w jednym z lokali gastronomicznych położonych w gminie Szczytno. Na miejsce zgłoszonej interwencji udali się policjanci z referatu patrolowo - interwencyjnego.


Reklama

 

Reklama

- Funkcjonariusze z rozmowie z właścicielką baru ustalili, że młody mężczyzna wszedł w towarzystwie swojej znajomej do lokalu – relacjonuje sierżant Izabale Cyganiuk, oficer prasowa szczycieńskiej policji. - Miał on już na wstępie, zachowywać się agresywnie i zaczepiać innych klientów. Gdy wystraszona właścicielka baru wyprosiła agresora, ten wpadł w szał. Mężczyzna wyrwał zabetonowaną ławkę, rzucał krzesłami i betonowymi płytami. Pokrzywdzeni przestępstwem zniszczenia mienia, wycenili wartości poniesionych strat na kwotę ponad 1500 złotych.

 

Szczycieńscy kryminalni ustalili, że sprawcą był 22-letni mieszkaniec Jedwabna. Mężczyzna w chwili zdarzenia był „upojony” alkoholem. Usłyszał on zarzuty zniszczenia cudzej rzeczy, do których nie przyznał. Nie potrafił on jednak wytłumaczy swojego zachowania. Niebawem 22-latek stanie przed sądem. Kodeks karny za popełnione przez niego przestępstwo przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Temida

Jak taki silny , dać mu pracę społeczne do wykonania przez miesiąc.

hrabia

Siła ,, jabola\'\' jest duża Ѽ

Ernest

Kto takie gówno spłodził ? Takie bydło powinno się od razu usypiać

Napisz

Reklama


Komentarze