Reklama


Reklama

20 i 21-latek włamali się do audi


Do 10 lat wiezienia grozi 20 i 21-latkowi, którzy włamali się do zaparkowanego nieopodal ośrodka wypoczynkowego audi i ukradli: akumulator, głośnik basowy, dowód osobisty, dowód rejestracyjny, kartę bankomatową oraz 400 złotych. Sprawców szybko ustalili policjanci – to mieszkańcy gminy Wielbark.



24-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego, 28 czerwca br., przyjechał ze swoim bratem, w celach rekreacyjnych, do jednego z ośrodków wypoczynkowych położonych w gminie Jedwabno. Mężczyźni zaparkowali audi nieopodal ośrodka i poszli nad jezioro.


Reklama

 

Reklama

 

- Gdy po około 4 godzinach wrócili, zauważyli że w samochodzie brakuje dokumentów tj. dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego pojazdu, pieniędzy w kwocie 400 złotych, karty bankomatowe, akumulatora a nawet głośnika basowego – mówi Izabela Cyganiuk, oficer prasowy KPP Szczytno. - Sprawę tę natychmiast zgłosili policjantom szczycieńskiej jednostki.

 

Kryminalni w toku prowadzonych czynności operacyjnych, ustalili dane i miejsce przebywania sprawców. Okazało się, że byli nimi dwaj mieszkańcy gminy Wielbark. 20 i 21-latek zostali zatrzymani i przewiezieni do szczycieńskiej komendy. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.



Komentarze do artykułu

tyklos

Dobrze że ich złapali, powinni łapy poucinać. Ale ciekawi mnie jak szybko ustalili policjancji kto to był i gdzie są? Kamerka może albo ktoś ich widział jak kradli?

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja