Czwartek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Ziemniaczane mistrzynie

W trakcie imprezy przeprowadzono konkurs kulinarny na „Najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka”. Zgłoszono następujące dania przygotowane przez panie z Szuci:

 

„Babeczki ziemniaczane” (Dorota Licka)



W trakcie imprezy przeprowadzono konkurs kulinarny na „Najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka”. Zgłoszono następujące dania przygotowane przez panie z Szuci:

 

„Babeczki ziemniaczane” (Dorota Licka)

„Pierogi ruskie” (Małgorzata Modrzejewska)

„Placki ziemniaczane” (Sylwia Robaczek)

„Zapiekanka ziemniaczana farmera” (Mariola Sztylc)

„ Warmińskie fraszynki”(Mariola Robaczek)

„Kartacze” (Halina Bogucka)

„Krokiety ziemniaczane na słodko” (Marta Barańska)

„Kotleciki ziemniaczane” (Barbara Wińska)

„Zupa krem z ziemniaków” (Katarzyna Niksa)

„Kugiel” (Teresa Kowalczyk).

 

Komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem laureata konkursu, ponieważ potrawy cechował wysoki poziom kulinarny, wyśmienity smak oraz atrakcyjne podanie. Po długich obradach ogłoszono wyniki:

 

I miejsce – Mariola Robaczek „Warmińskie fraszynki z farszem mięsnym”

II miejsce – Katarzyna Niksa „Zupa krem z ziemniaków”

III miejsce – Marta Barańska „Krokiety ziemniaczane na słodko”

 

Pomysłodawcą zorganizowania konkursu kulinarnego był sołtys Szuci Jerzy Niksa.



Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2016-06-01 16:06:55

Mistrzynie języka polskiego



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Niebawem wybory
    Autor: Michał Szczytno
    2018-01-16 11:50:29
  • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
    Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
    Autor: ncccc
    2018-01-15 21:17:58
  • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
    Najlepsi
    Autor: ja
    2018-01-15 12:58:15
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
    Autor: Paweł Malec
    2018-01-12 12:51:20
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
    Autor: jack609
    2018-01-11 09:15:21
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
    Autor: Romuald Amborski
    2018-01-10 20:32:07
  • Wikariusz w świecie edukowany
    bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
    Autor: eustacha
    2018-01-10 18:56:50
  • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
    To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
    Autor: Mieszkanka rudki
    2018-01-10 07:09:49
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    To bardzo smutna wiadomość. Pan Stanisław był moim nauczycielem w podstawówce, później nauczycielem wędkarstwa. Zawsze będę miał go w pamięci jako pogodnego i życzliwego człowieka.
    Autor: Krzysztof Chodkowski
    2018-01-07 20:08:04
  • "Niepodległa Łączy " 100 wydarzeń na 100-lecie Niepodległości
    Tak się zastanawiam, co z tym miastem jest nie tak? Świetny pomysł, inicjatywa a jak czyta się komentarze na fcb to aż kipi znowu od nienawisci. W czym kłopot? Że ktoś inny wpadł na genialny pomysł? Co za różnica ze zieloni, czarni, niebiescy, czy PIS. Ważne ze coś ciekawego, weźcie ludzie w końcu przestańcie się kłócić tylko zróbcie w końcu cos dobrego dla tego miasta powiatu. Wspólnie, bo naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia szyldy partyjne...
    Autor: Obserwator