Czwartek, 20 Wrzesień, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Pijanej matce wypadło roczne dziecko


W Rozogach ranna została roczna dziewczynka. Wypadła z wózka pijanej matce, która wracała z imprezy od koleżanki. Dziewczynka z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy trafiła do szpitala w Olsztynie.

 



Do wypadku doszło wczoraj po południu w Rozogach. 33-letnia matka mając ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu opiekowała się trojgiem swoich dzieci. Kobieta wracając do domu z alkoholowej imprezy u koleżanki, prowadziła wózek z roczną córeczką. Dziewczynka wypadła ze spacerówki. Z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie. O sytuacji w rodzinie zostanie poinformowany sąd oraz opieka społeczna.

 

Sprawę ujawnili policjanci, których ktoś powiadomił o zdarzeniu. Policjanci, którzy przyjechali do Rozóg zastali 33-letnią kobietę, od której wyczuwalna była bardzo silna woń alkoholu. - Kobieta miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu – mówi Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - W domu znajdowały się trzy jej córki, 11-latka, 10-latka oraz roczna. Policjanci zauważyli, że najmłodsze dziecko posiada na główce zaczerwienienie oraz otarcie skóry w okolicy lewego oka.

Wezwany na miejsce lekarz postanowił o przewiezieniu dziecka do szpitala w Olsztynie. Z relacji nietrzeźwej matki wynikało, iż dziewczynka „wypadła z wózka bo się wierciła”.


 

Jak ustalili funkcjonariusze 33-latka wybrała się rano z dziećmi na plac zabaw, a następnie zabierając je ze sobą, poszła do koleżanki na alkoholową imprezę. Podczas powrotu do domu kobieta wiozła najmłodsza córkę w spacerówce, nie wykorzystując do tego zamontowanych zabezpieczeń. Wszystko to działo się pod nieobecność ojca dzieci, który w tym czasie był w pracy.

Teraz 33-latka odpowie przed sądem za narażenie swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Sytuacją w rodzinie zajmie się również sąd rodzinny oraz opieka społeczna.

 

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracja do tekstu

Fot. policja.gov.pl



Komentarze do artykułu

MATKA

NIE POPIERAM MATKI A GDZIE OJCIEC

X

Masakra,ze czlowiek moze doprowadzic sie do takiego stanu jeszcze matka... wstyd. Wszystko mozna zrozumiec,ale za niedopilnowanie dziecka nalezy sie solidna kara !

Ja

To straszne jak w tych czasach kobiety się stwarzają. Podkreślam że sama wychowuje córkę i kozystam z 500+ ale w takich sytuacjach jak ta to krew mnie zalewa ze pieniążki które powinny być przeznaczone na poprawienie bytu dziecka idą na pijaństwo! !!! Co gorsza cierpią przez to niewinne dzieciaczki

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2018-07-29 16:15:58

Wyrodny syn groził matce siekierą

  • Środa, 2018-06-06 15:20:04

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie

  • Wtorek, 2017-09-12 15:05:29

Czteromiesięczne dziecko ranne w wypadku

  • Niedziela, 2017-07-23 18:33:35

Omega w rowie, dziecko w szpitalu

  • Czwartek, 2017-05-11 12:56:58

Matka, dwa promile + dziecko = kara


Komentarze

  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Ciekawy artykuł o zmianach zachowania wilków w stosunku do człowieka. Jak rozmówca może gwarantować, że drapieżnik nie zaatakuje nigdy człowieka.
    Autor: rex
    2018-09-20 09:43:38
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    A przepraszam, miejsca parkingowe to gdzie będą?
    Autor: Tomasz
    2018-09-20 09:36:08
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Zbyszku, trudny wybrałeś brzeg na przeprawę. Skostniałe układy miasta, nie sprzyjają brodzeniu w tym miejscu. WIARA i poglądy które wyrażasz, zapewne przysporzą ci w przyszłości wiele problemów. Poznałem to na swojej skórze :) Jednak nie poddawaj się. Droga prosta i wąska, to droga zwycięstwa. Bądź tym, który przechodzi mimo to :) Nasze głosy masz.
    Autor: Tomek TK Drogi i Mosty :)
    2018-09-20 09:10:43
  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Wreszcie artykuł co ma ręce i nogi. Brawo.
    Autor: Kara
    2018-09-19 22:17:16
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    Po prostu kino by sie przydalo.
    Autor: J
    2018-09-19 21:02:01
  • 130 radnych, 2 burmistrzów i 5 wójtów, czyli wybory w naszym powiecie
    Zastanów się się - znowu ci sami zastawiasz się nad tym kto nami rządzi - ... .
    Autor: Hjob
    2018-09-19 20:08:57
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do zbyszka.To faktycznie fundamentalna różnica::)))) W takim razie kolejny cytat z wypowiedzi kandydata"Na szczeblu lokalnym najważniejszy jest człowiek. Ale nie wolno zapominać jeszcze o innej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o wiarygodności kandydata" Co myślał jak wpisywał na listę Jolantę,Sawickiego,Lorkowskiego?!! Jaką te chorągiewki mają wiarygodność Twoim zdaniem? Dla mnie zupełne dno.
    Autor: Marek
    2018-09-19 17:53:26
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Tomka na przełomie 2016/17 z miasta ubyło 1000 osób (dane GUS w zestawieniu z PKW) O tyle nie zwiększyła się liczba Gminy Szczytno. Warto natomiast zabiegać o każdego nawet pojedynczego mieszkańca aby pozostał w mieście. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :) Co do braku ludzi to mam nadzieję że jeżeli zajdzie taka potrzeba to Tomek skorzysta z zaproszenia i pomoże :) Program na stronie www. Polecam przeczytać.
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:07:25
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Marka W Dźwierzutach nie ma koła PiS :) Kandydaci nie są członkami a jedynie startują z list PiS!
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:03:48
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    "Trudno mieć zaufanie do ludzi, którzy w zależności od zewnętrznej sytuacji zmieniają swoje poglądy czy przynależność do organizacji."-tu dopiero jest hipokryzja!!!!! Połowa "działaczy" koła PIS z Gminy Dźwierzuty to armia zaciężna z PSL-u.Pani kandydat na Wójta Jolanta w poprzednich wyborach startowała do powiatu z listy PSL,ale prawdziwa perełka to pan Krzysztof S. Ten to jest chorągiewka....zaczynał w Samoobronie,przez PSL,a teraz jak statek tonie to zahaczył się w PIS-e.Oj pociągnął oni Pana,Panie Zbyszku....po cichu liczę że w dół,bo czy ludzie mogą zaufać takim chorągiewkom??!!!!
    Autor: Marek
    2018-09-18 21:12:25