Czwartek, 21 Luty, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Pijanej matce wypadło roczne dziecko


W Rozogach ranna została roczna dziewczynka. Wypadła z wózka pijanej matce, która wracała z imprezy od koleżanki. Dziewczynka z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy trafiła do szpitala w Olsztynie.

 



Do wypadku doszło wczoraj po południu w Rozogach. 33-letnia matka mając ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu opiekowała się trojgiem swoich dzieci. Kobieta wracając do domu z alkoholowej imprezy u koleżanki, prowadziła wózek z roczną córeczką. Dziewczynka wypadła ze spacerówki. Z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie. O sytuacji w rodzinie zostanie poinformowany sąd oraz opieka społeczna.

 

Sprawę ujawnili policjanci, których ktoś powiadomił o zdarzeniu. Policjanci, którzy przyjechali do Rozóg zastali 33-letnią kobietę, od której wyczuwalna była bardzo silna woń alkoholu. - Kobieta miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu – mówi Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - W domu znajdowały się trzy jej córki, 11-latka, 10-latka oraz roczna. Policjanci zauważyli, że najmłodsze dziecko posiada na główce zaczerwienienie oraz otarcie skóry w okolicy lewego oka.

Wezwany na miejsce lekarz postanowił o przewiezieniu dziecka do szpitala w Olsztynie. Z relacji nietrzeźwej matki wynikało, iż dziewczynka „wypadła z wózka bo się wierciła”.


 

Jak ustalili funkcjonariusze 33-latka wybrała się rano z dziećmi na plac zabaw, a następnie zabierając je ze sobą, poszła do koleżanki na alkoholową imprezę. Podczas powrotu do domu kobieta wiozła najmłodsza córkę w spacerówce, nie wykorzystując do tego zamontowanych zabezpieczeń. Wszystko to działo się pod nieobecność ojca dzieci, który w tym czasie był w pracy.

Teraz 33-latka odpowie przed sądem za narażenie swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Sytuacją w rodzinie zajmie się również sąd rodzinny oraz opieka społeczna.

 

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracja do tekstu

Fot. policja.gov.pl



Komentarze do artykułu

MATKA

NIE POPIERAM MATKI A GDZIE OJCIEC

X

Masakra,ze czlowiek moze doprowadzic sie do takiego stanu jeszcze matka... wstyd. Wszystko mozna zrozumiec,ale za niedopilnowanie dziecka nalezy sie solidna kara !

Ja

To straszne jak w tych czasach kobiety się stwarzają. Podkreślam że sama wychowuje córkę i kozystam z 500+ ale w takich sytuacjach jak ta to krew mnie zalewa ze pieniążki które powinny być przeznaczone na poprawienie bytu dziecka idą na pijaństwo! !!! Co gorsza cierpią przez to niewinne dzieciaczki

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-11-07 10:56:45

Groził matce nożem oraz podpaleniem

  • Niedziela, 2018-07-29 16:15:58

Wyrodny syn groził matce siekierą

  • Środa, 2018-06-06 15:20:04

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie

  • Wtorek, 2017-09-12 15:05:29

Czteromiesięczne dziecko ranne w wypadku


Komentarze

  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie
    A czemu mojego komentarza nie ma
    Autor: dzezka
    2019-02-21 16:13:55
  • Zwyciężyć własne życie
    Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
    Autor: Regina Roslaniec
    2019-02-21 12:36:01
  • Zwyciężyć własne życie
    Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
    Autor: MSO
    2019-02-21 12:17:21
  • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
    Autor: Adam
    2019-02-21 12:14:14
  • Zwyciężyć własne życie
    Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
    Autor: Super
    2019-02-21 11:51:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
    Autor: Wiesio
    2019-02-21 11:50:50
  • Zwyciężyć własne życie
    No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
    Autor: szczery
    2019-02-21 10:51:53
  • Zwyciężyć własne życie
    Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
    Autor: Kobieta
    2019-02-21 09:07:07
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
    Autor: bizon