Wtorek, 13 Listopad, Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Pijanej matce wypadło roczne dziecko


W Rozogach ranna została roczna dziewczynka. Wypadła z wózka pijanej matce, która wracała z imprezy od koleżanki. Dziewczynka z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy trafiła do szpitala w Olsztynie.

 



Do wypadku doszło wczoraj po południu w Rozogach. 33-letnia matka mając ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu opiekowała się trojgiem swoich dzieci. Kobieta wracając do domu z alkoholowej imprezy u koleżanki, prowadziła wózek z roczną córeczką. Dziewczynka wypadła ze spacerówki. Z obrażeniami główki oraz lewej części twarzy dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie. O sytuacji w rodzinie zostanie poinformowany sąd oraz opieka społeczna.

 

Sprawę ujawnili policjanci, których ktoś powiadomił o zdarzeniu. Policjanci, którzy przyjechali do Rozóg zastali 33-letnią kobietę, od której wyczuwalna była bardzo silna woń alkoholu. - Kobieta miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu – mówi Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - W domu znajdowały się trzy jej córki, 11-latka, 10-latka oraz roczna. Policjanci zauważyli, że najmłodsze dziecko posiada na główce zaczerwienienie oraz otarcie skóry w okolicy lewego oka.

Wezwany na miejsce lekarz postanowił o przewiezieniu dziecka do szpitala w Olsztynie. Z relacji nietrzeźwej matki wynikało, iż dziewczynka „wypadła z wózka bo się wierciła”.


 

Jak ustalili funkcjonariusze 33-latka wybrała się rano z dziećmi na plac zabaw, a następnie zabierając je ze sobą, poszła do koleżanki na alkoholową imprezę. Podczas powrotu do domu kobieta wiozła najmłodsza córkę w spacerówce, nie wykorzystując do tego zamontowanych zabezpieczeń. Wszystko to działo się pod nieobecność ojca dzieci, który w tym czasie był w pracy.

Teraz 33-latka odpowie przed sądem za narażenie swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Sytuacją w rodzinie zajmie się również sąd rodzinny oraz opieka społeczna.

 

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracja do tekstu

Fot. policja.gov.pl



Komentarze do artykułu

MATKA

NIE POPIERAM MATKI A GDZIE OJCIEC

X

Masakra,ze czlowiek moze doprowadzic sie do takiego stanu jeszcze matka... wstyd. Wszystko mozna zrozumiec,ale za niedopilnowanie dziecka nalezy sie solidna kara !

Ja

To straszne jak w tych czasach kobiety się stwarzają. Podkreślam że sama wychowuje córkę i kozystam z 500+ ale w takich sytuacjach jak ta to krew mnie zalewa ze pieniążki które powinny być przeznaczone na poprawienie bytu dziecka idą na pijaństwo! !!! Co gorsza cierpią przez to niewinne dzieciaczki

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-11-07 10:56:45

Groził matce nożem oraz podpaleniem

  • Niedziela, 2018-07-29 16:15:58

Wyrodny syn groził matce siekierą

  • Środa, 2018-06-06 15:20:04

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie

  • Wtorek, 2017-09-12 15:05:29

Czteromiesięczne dziecko ranne w wypadku

  • Niedziela, 2017-07-23 18:33:35

Omega w rowie, dziecko w szpitalu


Komentarze

  • Trzy flagi = trzy wartości
    Jacek, za co tak bardzo Konstytucji nie lubisz, skoro przez jej \"obecność\" w tej firmie JUZ tam nie zajrzysz? Bez Konstytucji było cacy, a z nią jest beee? To nie o firmie, a o Tobie wiele mówi.
    Autor: Obserwator
    2018-11-10 14:47:28
  • Trzy flagi = trzy wartości
    Firma wie jak starcic klientów . Ja już do was nie zajrzę . Żegnam
    Autor: Jacek
    2018-11-09 22:18:36
  • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
    Projekt centrum zabaw i aktywnej rekreacji tzn CZAR jest moim autorskim projektem i owszem. Powstał on kiedy nie byłem radnym. Była to inicjatywa moja i moich sąsiadów z ulicy Lanca, Solidarności, Boh. Września i Leyka. Pokazałem tym samy,że my mieszkańcy możemy wspólnie coś zrobić nie oglądając się na władzę. Do czego i Pana zachęcam. Wprowadzanie mylnych twierdzeń nikomu nie przystoi. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Paweł Krassowski
    Autor: Paweł Krassowski
    2018-11-09 21:36:30
  • Działkowcy blokują helikopter LPR (zdjęcia)
    Mieszkam w bloku przy Łomżyńskiej, gdzie nie ma działek , a w godzinach wieczornych jest takie zadymienie i smród, ze nie można otworzyć okna ponieważ można się udusić. Powodem tego jest kotłownia przy budynku gminy. Coś okropnego.
    Autor: Ewa
    2018-11-09 18:55:08
  • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
    Panie Paweł Krassowski: Zacytujmy Tygodnik Szczytno piszący 28 maja 2015 roku o kolejnej inwestycji realizowanej w ramach budżetu obywatelskiego: \"Przypomnijmy też, że autorem zwycięskiego projektu w ubiegłym roku był Paweł Krassowski\" http://tygodnik.szczytno.pl/CZAR_juz_czaruje-n5413.html Czyli Czar na ul. Lanc nie jest tworem radnego Krassowskiego? Nie było aktywnie wykorzystywany w kampanii stowarzyszenia Aktywne Szczytno którego jesteś Pan członkiem? To straszne, że tak wiele osób mylnie przypisuje Panu te dzieło. To może napisze Pan to na swojej tablicy w popularnym portalu społecznościowym - niech ludzie wiedzą! Więcej pokory Panie Radny - z Waszego stowarzyszenie w całych wyborach wprowadziło tylko jedną osobę do samorządu. Jako radny wielokadencyjnie opozycyjny zanim zacznie Pan ogłaszać \'konkursy\' na projekty proszę sprawdzić co o tym sądzą burmistrz i pozostali radni.
    Autor: Paweł Karczewski
    2018-11-09 17:28:42
  • CZAR już czaruje
    Pozdrawiam radnego
    Autor: Paweł Karczewski
    2018-11-09 17:05:08
  • 10-11 listopada – Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
    My się tu lokalnie i ogólnopolsko nawalamy w związku tą historyczną datą. a tymczasem litewskie koleje zorganizowały wykonanie hymnu polskiego przez siedem lokomotyw dobranych specjalnie pod kątem wydawanego dźwięku. Przygotowaniem i wykonaniem zajął się koncertmistrz Litewskiej Państwowej Orkiestry Symfonicznej, Zbigniew Lewicki. To dopiero pomysł wspaniały!
    Autor: Krajan
    2018-11-09 15:28:53
  • Dramatyczny wypadek na Chrobrego, ciężko ranna piesza
    Podobny wypadek był kilka lat temu na ul. Polskiej koło Rossmanna. Wówczas stwierdzono winą pieszej.
    Autor: miki
    2018-11-09 14:09:10
  • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
    Obserwowałem propozycje mieszkańców i wyniki głosowanie. Oprócz wskazanych potrzeb w tym artykule, sporo osób wskazała duży problem braku obwodnicy. Krótko mówiąc, problem wyprowadzenia tranzytu z centrum miasta.
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-11-09 09:59:51
  • Kto zostanie starostą, kto wicestarostą?
    Może nareszcie pora na zmiany na stanowisku starosty. Niech radnymi kieruje dobro powiatu a nie polityczne \"układziki\". Pan Marcin Nowociński jest młodym, wykształconym, błyskotliwym, o wysokiej kulturze osobistej człowiekiem. Idealna osoba na stanowisko starosty. Co do pani Jaskulskiej, już przecież piastowała urząd wicestarosty i według opinii mnóstwa osób, była to totalna porażka. Czy ludowcy naprawdę nie potrafią wyciągać właściwych wniosków?
    Autor: Ela
    2018-11-09 09:42:47