Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

Medaliści trenera Dymerskiego

Michał Jędrzejczyk z Gwardii Szczytno wygrał Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Judo zorganizowane przez Federację Sportu Gwardii. Dwudniowy turniej odbył się w Bydgoszczy.

W imprezie wzięło udział ponad 200 zawodników z sześciu krajów: Polski, Gruzji, Bułgarii. Białorusi, Niemiec i Estonii.

Ze Szczytna na turniej pojechało troje zawodników. Najlepiej wypadł Michał Jędrzejczyk, który w kategorii młodzik 90+ zajął pierwsze miejsce. - Stoczył aż cztery bardzo ciężkie pojedynki – mówi Tadeusz Dymerski, trener zawodników. - Niektóre walki rozstrzygnięte zostały dopiero po dogrywkach. Michał wykazał się sporą mądrością i umiejętnościami.

Drugie miejsce wywalczyła Agata Kosińska, a trzecie Kacper Maroszek. - Cieszę się ze wszystkich wyników moich zawodników, bo był to naprawdę bardzo mocny turniej – mówi trener Dymerski.