Niedziela, 28 Kwiecień
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa -

Bramkowe szaleństwo w Jezioranach

Sześć do jednego – to wynik, jaki udało się wywalczyć piłkarzom z drużyny Błękitni Pasym, którzy pokonali MKS Jeziorany. Pełna kontrola spotkania, trafne decyzje trenera Radosława Rogowskiego – ten mecz nie mógł zakończyć się inaczej, niż zwycięstwem.

Bramkowe widowisko rozpoczął Bartłomiej Nosowicz, który już w ósmej minucie spotkania pokonał bramkarza gospodarzy. Silny strzał pod poprzeczkę zagwarantował Błękitnym jednobramkowe prowadzenie.

Nie minęło kilka minut, aby Błękitni podwyższyli wynik o kolejne oczko. W 12. minucie punktował Maksymilian Konopka, który strzałem zza pola karnego zdobył bramkę na 2:0. Kolejna bramka to silne uderzenie Kacpra Króla, który wykorzystał dośrodkowanie Dawida Mikulaka zamieniając szansę na gola.

Chwilę później, bo w 33. dośrodkowywał Dawid Mikulak. Inicjatywę przejął Kacper Król, który silnym strzałem trafiła w bramkarza. Skutecznie dobił Dawid Maćkowiak, który doprowadził do wyniku 4:0.

Świetnie w roli strzelca odnalazł się również były trener Błękitnych, Kamil Kępka, który zdobył piątą bramkę dla pasymskiego zespołu. Ostatnia piłka w siatce Jezioran wpadła dzięki Kacprowi Królowi. Świetne podanie w wykonaniu Bartka Nosowicza, Kacper wykorzystał na 6:0.

Spotkanie mogłoby zakończyć się bez choćby jednej wykończonej akcji Jezioran, gdyby nie faul Pawła Rybackiego w 84 minucie gry. Zawodnik z Jezioran celnie pokonał Pawła Brzozowskiego z rzutu karnego na 6:1.

Błękitni Pasym: F. Brzeziński, P. Brzozowski (B) (C), M. Konopka (65' Rybacki), K. Król (73' Tumanowicz, D. Maćkowiak (65' Żukowski), T. Makuszek, D. Mikulak, P. Młotkowski (75' Żubrowski), B. Nosowicz (73' Kępka), P. Plonkowski, K. Świercz.

MKS JEZIORANY 1:6 LKS BŁĘKITNI PASYM

0:1 - 7' Bartosz Nosowicz

0:2 - 12' Maksymilian Konopka

0:3 - 16' Kacper Król

0:4 - 32' Dawid Maćkowiak

0:5 - 62' Kamil Świercz

0:6 - 70' Kacper Król