Niedziela, 26 Styczeń, Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Zwycięstwa GKS-ów


W grupie pierwszej piłkarskiej A klasy obie nasze drużyny wygrały swoje ostatnie pojedynki. GKS Dźwierzuty pokonał Start Kruklanki 1:0. Zwycięską bramkę, w 62 minucie, zdobył Andrzej Kuciński. Z kolei GKS Szczytno pokonał 2:1 MKS Ruciane-Nida. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Arkadiusz Wnuk i Cezary Rybski.



 

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

 

 

GKS Dźwierzuty - Start Kruklanki 1:0

 

Bramki Dźwierzuty:

Andrzej Kuciński 62'

 

GKS DŹWIERZUTY - Skład podstawowy: Paweł Biedka, Przemysław Ciebień, Mariusz Gajownik, Marcin Kowalczyk, Andrzej Kuciński, Mariusz Len, Artur Olszewski, Arkadiusz Sokołowski, Dariusz Kołakowski, Kacper Król, Dominik Olszewski. Skład rezerwowy: Maksymilian Bączek, Jakub Furtak, Mariusz Biedka, Krzysztof Granicki, Kamil Kozłowski, Bartek Szpyrka, Maciej Zieliński.

 

 

MKS Ruciane-Nida - GKS Szczytno 1:2


Reklama

 

Bramki GKS:

41' Arkadiusz Wnuk

46' Cezary Rybski

 

Bramki MKS:

Martyn Potaś 84'

 

GKS SZCZYTNO - Skład podstawowy: Arkadiusz Wnuk, Grzegorz Kozicki, Wojciech Kuchna, Konrad Elsner, Marian Szpakowski, Marcin Gut, Piotr Jędrzejczyk, Ryszard Kozicki, Daniel Nowakowski, Cezary Rybski, Tobiasz Wiśniewski. Skład rezerwowy: Konrad Gut, Mateusz Gwiazda, Bartosz Laskowski, Grzegorz Pilecki, Sebastian Zapadka.

 

 

Pojezierze Prostki - Mazur Pisz 5:3

Fala Warpuny - Orzeł Czerwonka 4:1

Mazur Wydminy - Reduta Bisztynek 4:2

Reklama

Pogoń Banie Mazurskie - Jurand Barciany 1:3

 

 

 

1. Jurand Barciany 2 6

2. Fala Warpuny 2 6

3. GKS Dźwierzuty 2 6

4. Pogoń Banie Mazurskie 2 3

5. GKS Szczytno 2 3

6. Pojezierze Prostki 2 3

7. Mazur Wydminy 2 3

8. MKS Ruciane-Nida 2 3

9. Mazur Pisz 2 3

10. Reduta Bisztynek 2 0

11. Start Kruklanki 2 0

12. Orzeł Czerwonka 2 0



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-02 09:48:16

Zwycięstwa mają w... tarczy

  • Piątek, 2015-11-27 12:32:39

Pierwszy miesiąc zwycięstwa

Reklama


Komentarze

  • Koperta czy dobre słowo?
    jakie cenniki? To ludzie sami ustalają, że tamten dał tyle, to m/w trzeba dać tak i tak. Wiele razy zamawiałem Msze św. i nigdy nie słyszałem, że za mało, a kilka razy ksiądz pytał się mnie czy nie za dużo. I księży, zwłaszcza ks, Andrzeja bardzo szanuję.
    Autor: seb
    2020-01-24 10:55:29
  • Zaatakował policjantów nożem i metalową pałką
    Dobrze że nikogo nie postrzelili tym razem :))
    Autor: atom
    2020-01-24 10:46:39
  • Galeria Jurand odsłania tajemnice
    Kilka uwag w dyskusji. Bez względu na to kto jest właścicielem gruntu do Radni miejscy podejmują uchwałę a za nią plan zagospodarowania przestrzennego. jest to prawo miejscowe w którym określają co i gdzie można wybudować oraz jak to ma wyglądać. Niestety nie mamy szczęścia do \"mądrych\" radnych i powstają potworki w różnych miejscach. Samorząd może także korzystać z urbanisty, który pomoże mu jak sami nie mają pojęcia jak powinno kształtować się przestrzeń publiczną. Zamiar zaangażowania urbanisty miał już Bielinowicz lecz sprawy nie dokończył. Lokowanie galerii czy domów handlowych w centrum bez zapewnienia parkingu jest dziś po prostu idiotyzmem. Idąc dalej gdy powstanie jestem pewien, iż lokal księgarni będącej w pobliżu wystawiony zostanie do najmu. Odczują to także lokale gastronomiczne w pobliżu, może nawet Mazuriana. Czy nikomu w tym samorządzie nie zależy na rozwoju tego miasteczka? Jest wielu mądrych urzędników tylko włodarze są mocno \"ograniczeni\" w działaniu.
    Autor: Zbyszek
    2020-01-24 10:20:00
  • Nie wszyscy porzucają Szczytno
    To dobrze, że bohater felietonu ma taką pracę. Gdyby liczył na zatrudnienie w Szczytnie, raczej mocno by się rozczarował. Nasze miasto nie jest w stanie nic zaoferować młodym, ambitnym i wykształconym osobom. Patrząc na miejscowe władze, raczej nic się w tej materii nie zmieni. Mieszkańców Szczytna ubywa w zastraszającym tempie.
    Autor: lena
    2020-01-24 09:25:18
  • Kotły na pelet lepsze od kotłów na gaz
    Jak dadza dotacje beda ci przez lata chodzisz sprawdzac czym palisz I czy szamot co sie nie wypali
    Autor: Manek
    2020-01-23 22:40:00
  • Koperta czy dobre słowo?
    Mają cenniki i zadają konkretnych kwot za każdą prośbę o chrzest komunie itd mam dzieci i wiem ile i jak to wygląda to po co takie ucieknie od powiedzenia prawdy !!!!!!
    Autor: Arek
    2020-01-23 22:08:06
  • Gazem po oczach w obronie koleżanki
    Wszystkie te dziewuchy: co się lały i gazem bryzgały, to przez siedem lat z okładem na lekcjach tzw. religii nauczyły się chyba odrózniania, co dobre, a co złe? Ale widac, że się nie nauczyły, więc albo katechet(k)a do dupy, albo przedmiot...
    Autor: pirania
    2020-01-23 20:48:46
  • Gazem po oczach w obronie koleżanki
    A gdzie jakieś info o \"losach\" naparzających się panienek? Czy maltretujące się wzajemnie dzieciaki w szkołach to już norma i nie ma nad czym się rozwodzić?
    Autor: massakra
    2020-01-23 20:42:24
  • Kotły na pelet lepsze od kotłów na gaz
    Gmina super ale czekamy na informacje na temat miasta Szczytno. Polecam rozmowę z adresatem pytania ze strony Urzędu. Dowiemy się, co ważne w sposób bardzo uprzejmy, że zainteresowanie wymianą jest znikome. Jeśli czas oczekiwania wynosi 13 miesięcy to wszystko staje się jasne. Regulamin dotacji zawarty jest w uchwale z 2018 dostępnej na stronie Urzędu. Warto też kliknąć nazwę projektu w google i wyskoczy ciekawy wyrok pewnej instytucji nadzorczej. I bądź tu mądry ?
    Autor: czytelnik
    2020-01-23 19:25:46
  • Gazem po oczach w obronie koleżanki
    Gimbusy powinni być badani wyrywkowo narkotestem i alkomatem a w takich sytuacjach w szczególności.
    Autor: Atom
    2020-01-23 16:20:43