Piątek, 16 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Zryw serc w szczycieńskiej jednostce policji


Szczycieńscy policjanci przekazali kolejną partię uzbieranych nakrętek. Pieniądze z ich sprzedaży pójdą na rehabilitację Pawła Kosakowskiego, który w kwietniu br. uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. - Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję „Wkręcanie w Pomaganie dla Pawła Kosakowskiego” - mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji.W środę, 4 grudnia szczycieńscy policjanci „wrzucili do serc” ustawionych przez Halą Wagnera pokaźną ilość zebranych w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie nakrętek.


Reklama

 

- Cel jest szczytny – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Pawła Kosakowskiego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję „Wkręcanie w Pomaganie dla Pawła Kosakowskiego”

 

Reklama

 

 

Każdy z nas może pomóc - mówi policjantka. - Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki, które następnie można przynieść do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie lub przekazać je dzielnicowym z poszczególnych gmin. Może je również przynieść do Hali Wagnera przy ul. Lanca w Szczytnie i wrzucić do specjalnie przygotowanych na ten cel – czerwonych serc, które znajdują się przed budynkiem. Zbieranie nakrętek nic nie kosztuje, a Pawłowi może to pomóc.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze