Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

Żołnierze sobie postrzelali... do bramki (zdjęcia)


W sobotę odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych Powiatu Szczycieńskiego. Tym razem wygrała reprezentacja Jednostki Wojskowej w Lipowcu.W minioną sobotę kompleks sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie przy ul. Spacerowej gościł około 60 osób, reprezentantów drużyn piłkarskich, biorących udział w III Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych Powiatu Szczycieńskiego. Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, Nadleśnictwa Szczytno, Jednostki Wojskowej w Lipowcu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Pasymiu.

 

Zwycięzcą Turnieju została drużyna z Jednostki Wojskowej tj. 8. Szczycieńskiego Batalionu Radiotechnicznego w Lipowcu. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Trzecie miejsce zajęli piłkarze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Na czwartym miejscu uplasowali się strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Piąte miejsce zajęli przedstawiciele szczycieńskiego nadleśnictwa. Puchar za szóste miejsce w klasyfikacji zdobyła drużyna strażaków ochotników z Pasymia.


Reklama

 

Podczas zawodów wyłoniono również najlepszego bramkarza, oraz króla strzelców.

 

 

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play. Sędziami III Powiatowego Turnieju byli Panowie: Marian Magnuszewski i Dariusz Chmielewski.

Honorowy Patronat na Turniejem objął Starosta Szczycieński Pan Jarosław Matłach.

Puchary, dyplomy oraz statuetki dla zwycięzców i uczestników spotkania wręczyli mł. insp. Tomasz Michalczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, Pan Jarosław Matłach Starosta Szczycieński oraz Pan Artur Magnuszewski Wiceprzewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Reklama

Osoby te, jak również Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie byli współorganizatorami przedsięwzięcia.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze