Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Znamy skład nowej Rady Miejskiej w Szczytnie (wyniki nieoficjalne)


Znamy nieoficjalną listę radnych do Rady Miejskiej w Szczytnie (może jeszcze ulec zmianie). Jest siedem nowych nazwisk.W skład nowej rady wejdą najprawdopodobniej: Tomasz Żuchowski, Ewa Czerw, Zbigniew Orzoł, Artur Trochimowicz, Paweł Malec, Teresa Moczydłowska, Paweł Krassowski, Tomasz Łachacz, Sławomir Staszak, Robert Siudak, Andrzej Dziuban, Agnieszka Kosakowska, Mariusz Pardo, Rafał Kiersikowski, Waldemar Zimny, Beata Boczar, Anna Rybińska, Arkadiusz Myślak, Aleksandra Kobus – Drężek, Piotr Gregorczyk i Karol Furczak.
Komentarze do artykułu

Dariusz Krasiński pozycja nr 5

był fajny film Barei " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" ............."Ta pani w tym kożuchu weszła i w nim wyszła"....................miłego wieczoru -:) ps. a Pani była z pieskiem czy bez pieska?

Krajan

Tak. Ludzie głosują bezmyślnie. Bo Jeżeli okaże się tak, że w Radzie Miasta będzie miała większość Wilczka, lub Górskiej - to i tak niewiele będzie mógł zrobić Mańkowski, lub Gontarzewski. No i dalej będziemy się taplać w naszym szczycieńskim bagienku, w którym gwiazdami będą Kiersikowscy, Łachacze, czy tam inni "młodzi", "innowacyjni". Bo "głowa nie ta". Niestety. Tylko ciągle niezaspokojone kieszenie.

Pola

Ciekawe czy Zbigniew O. też przyjedzie po babcię i będzie je "dowoził" do kościoła ... by się wstydził...nie spodziewałem się tego po nim. Druga ekipa światem kawowym na olsztyńskich numerach ludzi z chodnika "zwijala"...I tacy mają być dla społeczeństwa...?

Dariusz Krasiński pozycja nr 5

Czy głosujący ludzie to bezmyślne marionetki czy ciemny lud jak kto klasyk Kurski mawiał? . Skąd te pytanie? a stąd że okazuje się że społeczeństwo głosuje na numery na liście a nie na danego kandydata, skoro 75% to jedynki na liście a 25% to pozycja nr 2 wyniki same mówią za siebie. https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/281701#results_elect_council

LOL

Dobrze, że nie weszła do rady ta krzykliwa baba z Nauczycielskiej, co ludzi na ulicach zaczepia plotkara.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze