Sobota, 21 Wrzesień, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Znamy nazwiska nowych radnych w gminach (wyniki nieoficjalne)


Znamy nazwiska nowych radnych w gminach naszego powiaty (wyniki nieoficjalne). Poniżej pełna lista.



Gmina Świętajno

 

Nieoficjalny skład Rady Gminy Świętajno: Ksymena Klusek, Sabina Gutowska, Andrzej Bruździak, Leszek Dąbkowski, Arkadiusz Deptuła, Katarzyna Czajkowska, Sławomir Grzegorczyk, Zbigniew Nadrowski, Damian Bazydło, Roman Janota, Ewa Rapacka, Andrzej Bełcikowski, Edward Niciński, Marcin Pawelczyk, Tadeusz Skowroński.

 

 

Gmina Rozogi

 

Nieoficjalny skład Rady Gminy Rozogi: Romuald Kaczmarczyk, Marianna Zdunek, Sławomir Zyśk, Urszula Malon, Jerzy Bruderek, Marek Stolarczyk, Krzysztof Trzciński, Marzena Ejdys, Maciej Sypiański, Dorota Kulas, Małgorzata Dragun, Marzena Lis, Grzegorz Kaczmarczyk, Renata Bałdyga, Czesław Warniak.

 

 

Gmina Szczytno

 

Nieoficjalny skład Rady Gminy Szczytno: Zdzisław Bogacki, Aleksander Stawiarz, Krzysztof Sikorski, Hanna Rydzewska, Edward Lenarciak, Andrzej Wróbel, Rafał Szumny, Jadwiga Golon, Małgorzata Antosiak, Sylwia Nowakowska, Henryk Ulatowski, Sylwia Majewska, Grzegorz Godlewski, Marcin Błaszczak, Zbigniew Woźniak.

 

 

Gmina Dźwierzuty

 

Nowi radni w Gminie Dźwierzuty (wyniki nieoficjalne): Kamil Osojca, Artur Lorenz, Katarzyna Bartkowska, Sebastian Orłowski, Jacek Kandybowicz, Danuta Gutysz, Arkadiusz Nosek, Andrzej Kleniewski, Anna Kotula, Regina Bazych, Dariusz Pióro, Andrzej Lorkowski, Wiesław Wyszyński, Paweł Samojluk, Paweł Wyszyński.

 

Gmina Jedwabno

 

To nowi radni w gminie Jedwabno (wyniki nieoficjalne): Adam Szewczyk, Elżbieta Brzóska, Teresa Lipska, Krystyna Kabała, Grażyna Jaguszewska, Daniel Dunajski, Jan Mil, Iwona Arbatowska, Sylwester Janowski, Dariusz Piórkowski, Marianna Szydlik, Magdalena Sznajder, Kamila Szczepańska, Danuta Trzcińska, Katarzyna Wiktorowska.


 

 

Miasto i Gmina Pasym

Znamy nowych radnych w gminie Pasym. W skład rady wejdzie aż sześcioro nowych radnych. To pełna, ale wciąż nieoficjalna, lista nowych radnych w Pasymiu: Justyna Konopka, Jolanta Augustowska, Hanna Gryczka, Bożena Kotkiewicz, Andrzej Kozikowski, Adam Kowalczyk, Bogusław Piotrowski, Teresa Kowalska, Karol Tadaj, Michał Żuk, Roman Sitko, Edyta Adamczyk, Romuald Małkiewicz, Aleksander Waś, Michał Lenczewski.

 

 

Gmina Wielbark

 

Znamy nowych radnych w gminie Wielbark. Do rady gminy dostali się: Ireneusz Lis, Dariusz Szepczyński, Joanna Karcz, Hanna Brodzik, Szymon Pawłowski, Antoni Szyszka, Adam Jarząbek, Zbigniew Antoń, Teresa Owczarek, Krzysztof Burdyński, Andrzej Kimbar, Barbara Szymaniak, Robert Kwiatkowski, Jadwiga Matłoch, Barbara Bruździak (pokonał w losowaniu Wiolettę Deptułę, która otrzymał taką samą liczbę głosów).

 

 

Miasto Szczytno

Znamy nieoficjalną listę radnych do Rady Miejskiej w Szczytnie (może jeszcze ulec zmianie), w skład nowej rady wejdą najprawdopodobniej: Tomasz Żuchowski, Ewa Czerw, Zbigniew Orzoł, Artur Trochimowicz, Paweł Malec, Teresa Moczydłowska, Paweł Krassowski, Tomasz Łachacz, Sławomir Staszak, Robert Siudak, Andrzej Dziuban, Agnieszka Kosakowska, Mariusz Pardo, Rafał Kiersikowski, Waldemar Zimny, Beata Boczar, Anna Rybińska, Arkadiusz Myślak, Aleksandra Kobus – Drężek, Piotr Gregorczyk i Karol Furczak.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-06-06 16:32:17

Uroczysta promocja nowych oficerów policji

  • Czwartek, 2019-05-09 11:40:37

Siedmiu nowych sołtysów w gminie Jedwabno

  • Poniedziałek, 2019-05-06 13:10:59

Siatkarskiego Mistrza Polski poznamy w Szczytnie

  • Czwartek, 2019-02-14 22:40:16

Urząd odarł radnych z tajemnicy


Komentarze

  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Zgadzam się z przedmówcą w 100%
    Autor: Marcin
    2019-09-20 12:18:17
  • Auto wjechało w słup, ciężko ranny kierowca
    i dobrze że nie zabił postronnych, matki i dziecka idących w tym miejscu. mam nadzieję że koszty akcji zapłaci i posiedzi troszkę w celi?
    Autor: Buba
    2019-09-20 12:16:23
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    Paweł Kukiz, zaślubiony chwilowo w ramach koalicji Polskiej z PSL ogłosił wczoraj, że odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posła Sachajko i dopiero co wypuszczonym na powietrze, byłym prezesem kółek rolniczych i członkiem PSL panem Serafinem. Serafin jak wiemy, od ponad pół roku został odcięty w ramach aresztu od społeczeństwa. Ponad 120 zarzutów na łączną kwotę ponad 30 mln złotych. Za przyczyną tego pana poseł Sawicki stracił stołek Ministra Rolnictwa. Coś mi się wydaje, ze jak to mawiał Józef Stalin ( kompromaty są silne). więc niebawem zostanie rozpalony grill nad wielkopowierzchniowymi agronomami:-D. Pytanie, czy były wójt Świętajna nie jest na wydobywczym i kto pójdzie na rozpałkę :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:41:00
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Dzieci powinny wiedzieć, że dwie wtyczki nie pasują do siebie i prądu z tego nie będzie. Tylko czy muszą dowiadywać się o tym, od różowych małorolnych panter :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:29:13
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Z tego bardzo jasno wynika że pan Dobroński i podlegli mu dyrektorzy to banda nieudaczników i nierobów. Skoro miasto zapłacilo za tą ankietę, a pan Dobroński nie raczył jej nawet przeczytać to w trybie natychmiastowym powinien zostać wywalony z roboty i jeszcze ponieść konsekwencje karne za niedopełnienie obowiązków. Tak samo pedagodzy i dyrekcja szkół w których były ankiety. Wszystkich won, zanim zrobią jeszcze większą krzywdę naszym dzieciom!!!
    Autor: Jędrek
    2019-09-20 11:15:23
  • Syn radnego i policjant bez... audi – dopadli ich złodziej samochodów
    hehe a policjanci w szczytnie wyrabiaja premię trzepiąc mandaty
    Autor: Yaasiek
    2019-09-19 22:59:43
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    SZPAKAMI KARMIONY. Szpak to taki inteligentny ptak, że potrafi naśladować głosy innych zwierząt, w tym człowieka. Szpak nie był i nie będzie dziobany. A bociany... 500+. Bo jest w orkiestrach dętych jakaś siła...
    Autor: Śmieszek
    2019-09-19 20:16:50
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    W ogóle nie powinni nakładać mandatu,tylko od razu sprawę skierować do Sądu. Tam dostanie więcej do zapłaty. Na podwórku niech sobie wysypisko zrobi.
    Autor: Marek
    2019-09-19 15:08:58
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Jestem zwariowanym grzybiarzem. Siłą rzeczy poruszam się w lesie po tych samych trasach. Wyzbierałem już wszystkie butelki i puszki na swojej drodze. Nie urwała mi się od tego ciężaru ręka i mam satysfakcję nie spotykając już śmieci. Zachęcam do podobnych działań - sama frajda
    Autor: tedy
    2019-09-19 07:56:00
  • Pan Zbigniew chwali szczycieński szpital (sygnał czytelnika)
    To tylko opinia jednego pacjenta dobra jak złapałem rękę w wypadku na skutera wodnym to wysłali mnie po4 godzinach mokrego dalej nie dali nic żeby sieokryc ani przebrać bo to nie rewia mody dali witamina C trzymali tyle na korytarzu i wysłali do Biskupca A w Biskupcu do 4 rano mokry bez buta i wiadomość żeby jechać do Szczytna w poniedziałek się umówić co z tym zrobić A to był piątek od razu stamtąd pojechałem do Olsztyna i od razu zdjęcie przebrany już byłem bo ciuchy przywieźli mi . I gdzie tu opieka jest
    Autor: Norman
    2019-09-18 23:56:05