Reklama


Reklama

Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich


Z uwagi na nowe obostrzenia dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa COVID-19 zmieniają się godziny kursowania autobusów miejskich na wszystkich liniach.



- Powody tej decyzji są dwa: po pierwsze konieczność dezynfekcji autobusów po każdym kursie, co jest czasochłonne, a po drugie wprowadzona nauka zdalna w szkołach sprawia, że część kursów jest po prostu zbędna – słyszymy wyjaśnienia od pracowników firmy.


Reklama

Od 9.11.2020 r. do odwołania autobusy na wszystkich liniach w dni powszednie kursują do godz. 17:00 według rozkładów obowiązujących w wakacje i ferie.

Zjazdy do zajezdni ZKM:

Linia nr 1 – ul. Solidarności godz. 17:10

Reklama

Linia nr 2 – Leśny Dwór godz. 17:05

Linia nr 3 – Rudka godz. 17:00

W soboty zawiesza się kursowanie autobusów na wszystkich liniach.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Półtora roku za kolegę
    Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

    ali


    2021-01-27 15:30:19
  • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
    Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

    dr


    2021-01-27 14:51:55
  • Stara Gwardia nie rdzewieje...
    Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

    Krzysztof Żelaskowski


    2021-01-27 13:17:00
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

    ryk


    2021-01-27 07:33:40
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

    kol


    2021-01-27 06:41:11
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

    Seneka


    2021-01-26 22:25:20
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

    Seneka


    2021-01-26 22:22:23
  • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
    W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

    Do Mol


    2021-01-26 17:15:44
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


    2021-01-26 16:47:38
  • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
    Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

    mel


    2021-01-26 15:19:04