Sobota, 4 Lipiec, Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda -

Reklama


Reklama

Złote małżeństwa z miasta i gminy Wielbark (zdjęcia)


Prezydenckie medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie trafiły do sześciu par z terenu miasta i gminy Wielbark. Na uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wielbarku nie zabrakło najbliższej rodziny, przyjaciół jubilatów oraz samorządowców z burmistrzem Grzegorzem Zapadką na czele.



Złote Gody są zawsze okazją do odnowienia małżeńskiej przysięgi. Podczas piątkowej uroczystości nie mogło zabraknąć symbolicznej lampki szampana i głośno odśpiewanego „Sto lat”. Gratulujemy!

 

Jubilatów przywitano kwiatami, prezentami oraz pamiątkowymi dyplomami. Burmistrz Grzegorz Zapadka odznaczył wszystkie pary małżeńskie medalami „Za długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Potem odbył się poczęstunek, który został umilony występem Joanny Gawryszewskiej i Jana Lisieckiego.


Reklama

 

 

 

 

1. Krystyna i Ryszard Chmielewscy, Zabiele

2. Irena i Edward Kucińscy, Przeździęk Mały

3. Celina Litwinowicz-Szymborska i Jan Szymborski, Wielbark

4. Wanda i Ryszard Monkiewiczowie, Wielbark

5. Marianna i Czesław Mrozowie, Lesiny Wielkie

Reklama

6. Irena i Henryk Szczepankowie, Kołodziejowy Grąd



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Baranowo i Opaleniec z nową drogą
    Tor wyścigowy otwarty .

    Będzie się działo.


    2020-07-03 12:57:45
  • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
    Z calym szacunkiem dla seniorow. Ale to mlodziez trzeba zachecac do zycia a rozrywek dla seniorow juz starczy. \"Marne nam te pokolenie rośnie. \" dzieki waszym pokoleniom kraj wyglada jak wyglada :) nasze pokolenia jeszcze nie mialy okazji sie wykazac :) Dziekuje i pozdrawiam

    esges


    2020-07-03 12:53:43
  • 20 i 21-latek włamali się do audi
    Dobrze że ich złapali, powinni łapy poucinać. Ale ciekawi mnie jak szybko ustalili policjancji kto to był i gdzie są? Kamerka może albo ktoś ich widział jak kradli?

    tyklos


    2020-07-03 11:37:03
  • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
    Już nie działają, sanepid zamknął.

    Turysta 2


    2020-07-03 11:04:09
  • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
    A co ma oferować. W normalnej rodzinie dzieci odkrywają w sobie zainteresowania w trakcie rozwoju i dzięki rodzicom je kontynuują. Czego wy oczekujecie, że całe życie ktoś wam coś będzie dawał, a wy będziecie tylko wybierać, przebierać to tak a to nie. Społeczeństwo mamy coraz bardziej roszczeniowe ale to dawanie się szybko skończy. Przyjdzie taki moment że trzepniecie doooopą o glebę i będzie ból, bo umiecie tylko brać a od siebie to już nic. Marne nam te pokolenie rośnie.

    Mieszkaniec


    2020-07-03 10:58:09
  • Lidzbarska i Gdańska blisko tragedii?
    Furczak na jedno skrzyżowanie kierować ruchem, Grzegorczyk na drugie. Potem Zmiana. Nadzór proponuję Rybińskiej.

    Ha Ha


    2020-07-03 10:52:11
  • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
    Seniorów seniorów seniorów, wszędzie wszystko dla seniorów. Ja się pytam co miasto oferuje młodzieży? I od razu odpowiadam - NIC. Chodzi mi o młodzież w wieku 18 +. Poza pójściem do baru, na ławkę do parku, uprawianiem sportu nic tu się nie dzieje. Wiem, że teraz covid, ale nie było covida i też d**a była. DiN raz że tragedia, dwa słabe od kilku lat i tylko 3 dni. Dla seniorów budowane są świetlice a biblioteki przenoszone w mniejsze lokale..., mają miejsca do spotkań. Później dziwne że na ławkach w parku bronxy są pite

    kjjgdvjhasv


    2020-07-03 10:35:49
  • 22-latek wpadł w szał - wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi
    Jak taki silny , dać mu pracę społeczne do wykonania przez miesiąc.

    Temida


    2020-07-03 10:32:42
  • 22-latek wpadł w szał - wyrwał ławkę, rzucał krzesłami i płytami betonowymi
    Siła ,, jabola\'\' jest duża Ѽ

    hrabia


    2020-07-03 09:30:58
  • Lidzbarska i Gdańska blisko tragedii?
    Czy ta ulicą nie ma radnego ? Tam przecież Furczak i Grzegorczyk urzędują ale już po wyborach to ciężko ich znaleźć zajęci bardzo. Ciekawe czy będą mieli pokorę i odwagę znów od drzwi do drzwi pukać przed wyborami ? Zapewne tak bo pokora i pracowitość to słowa z języka Chińskiego.

    Darek


    2020-07-03 08:48:18