Poniedziałek, 22 Lipiec, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Złota Julia z Faryn, Kudrzycki z czarnym pasem


W I Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Rozogi wzięło udział aż 90 zawodników z kilku znakomitych klubów z: Ostrołęki, Iławy, Ostródy, Konkowa i Szczytna oraz Rozóg. - W czarnym pasie wystąpiłem po raz pierwszy w życiu – mówi z uśmiechem wójt Zbigniew Kudrzycki. - Ale to nie mój pierwszy epizod ka...



W I Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Rozogi wzięło udział aż 90 zawodników z kilku znakomitych klubów z: Ostrołęki, Iławy, Ostródy, Konkowa i Szczytna oraz Rozóg. - W czarnym pasie wystąpiłem po raz pierwszy w życiu – mówi z uśmiechem wójt Zbigniew Kudrzycki. - Ale to nie mój pierwszy epizod karate – dodaje. - W szkole średniej byłem na paru treningach i obozie sportowym. Gratuluje wszystkim zwycięzcom naszego turnieju.

Reprezentacja Szczytna zdobyła 12 medali. Pierwsze miejsca zajęli: Kijewski Karol, Pliszka Grzegorz i Czujak Julia, na drugim stopniu podium stanęli: Żyliński Natan, Paprotny Kacper, Korybski Marcel i Korybski Bartosz. Z brązowymi medalami z Rozóg wrócili: Krawczyk Natalia, Korybska Martyna, Duda Bartosz, Bracki Krzysztof, Rolka Michał, Nagieło Marcel.


Akademię Sztuk Walki-Novum Szczytno reprezentowali: Bracki Krzysztof, Pawłowski Maciej, Wojciechowski Mikołaj, Korybski Marcel, Rolka Michał, Duda Bartosz, Kijewski Karol, Kośnik Maciej, Paprotny Kacper, Gacioch Miłosz, Żyliński Natan, Nagieło Marcel, Czujak Julia, Kępa Julia, Krawczyk Natalia, Korybska Martyna, Kępa Zuzanna, Korczakowska Oliwia, Korybski Bartosz, Pliszka Grzegorz. Zawody odbywały się według światowych przepisów IKO, tj. Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-07-17 17:33:32

Julia Kędzierska Mistrzynią Europy

  • Czwartek, 2019-03-21 12:35:57

Garść złota dla Katany

  • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu


Komentarze

  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołe miasteczko - zlikwidować! Po prostu, jeśli zdarzają się wypadki z ludzkiej - czy maszyny - winy, to nie korzystajmy z samochodu, hulajnogi, roweru, samolotu. Niech nikt nie wsiada na żadne karuzele, ani diabelskie młyny, żadne roller - coastery! Jak przestaniemy używać tych niebezpiecznych urządzeń - wypadków nie będzie. Inna sprawa - sprawdzenie bezpieczeństwa użytkowania danych sprzętów. Niech się taki instruktor, czy jak tam, najpierw sam przejedzie z pięć razy, albo i więcej na sprzęcie, który oferuje innym dla rozrywki, czy do używania. Nie od dzisiaj jest zwyczaj, że budowniczy mostów pierwsi przejeżdżają się po swojej konstrukcji. To nie sprawa eliminowania niebezpiecznych urządzeń, tylko uczciwości w dopuszczaniu ich do uzytku.
    Autor: Krajan
    2019-07-19 18:13:10
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołego miasteczka miało nie być a będzie.. Wielka tragedia... Jak ktoś nie będzie chciał korzystać z usług wesołego miasteczka to nie będzie... Tylko teraz zapewne wszystko będzie sprawdzane milion razy....
    Autor: Siwy Stefan burczymucha
    2019-07-19 15:37:42
  • Zdemolował szpital i... zmarł
    Policja to powinna się zająć, ale przypadkiem PanI Ani którą straciła zdrowie przez to, że dyżurującemu ginekologowi nie chciało się pracować.
    Autor: wkurzona
    2019-07-18 15:10:18
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    No dobrze, generalnie się zgadzam. Są przepisy na tego rodzaju sytuacje. Ale ja nie dzwoniłbym zaraz na policję, tylko spróbowałbym dogadać się z sąsiadem. Dopiero po nieudanej interwencji, zwróciłbym się do \"organów\". A tak - to rzeczywiście można się narazić na opinię pieniacza. Nie jest tu kwestią \"donoszenie\" na sąsiadów - tylko to, żeby umieć i chcieć się z nimi porozumiewać. A \"organy\" na samym końcu.
    Autor: Śmieszek
    2019-07-18 14:16:09
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    To jest przykre. Rok temu było mówione, że rezygnujemy z takich atrakcji, a tu się okazuje znowu będzie wesołe miasteczko...Gdzie konsekwencja...? Jeszcze najlepiej niech przyjedzie ta sama firma...ręce opadają.
    Autor: Mirek
    2019-07-18 11:17:30
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Gość ma rację! Jak to powiedział ktoś mądrzejszy \"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka\" Mogę sobie słuchać głośno muzy w bloku w środku dnia o 13, ale jestem świadom, że komuś to może przeszkadzać i policja może mi dowalić mandat.
    Autor: Mirek
    2019-07-17 22:38:13
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Nic dodać, nic ująć. Brawo dla autora listu!
    Autor: Czytelnik
    2019-07-17 20:20:54
  • W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu
    Czy te zdjęcie to z tego pożaru czy to tylko ilustracja do artykułu?
    Autor: Zdjęcie
    2019-07-17 14:36:29
  • Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna
    I wszędzie te zasrane disco z pola :/
    Autor: Wstyd
    2019-07-17 14:07:51
  • Próbował uniknąć czołówki, uderzył w drzewo (zdjęcia)
    ??? jakie to drzewo przy drodze??? Może w promieniu kilometra od dróg wszystko wytniemy bo \"przy drodze\"
    Autor: Ekolog
    2019-07-17 11:09:56