Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Złe znaki na Sienkiewicza poprawione


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa „zmieniła” nieprawidłowego oznakowania drogi przy ul. Sienkiewicza w Szczytnie.Informację dotyczące nieprawidłowego oznakowania drogi przy ul. Sienkiewicza
w Szczytnie, szczycieńscy policjanci otrzymali za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jeden z mieszkańców naszego miasta naniósł na mapę informacje o funkcjonującej w tym miejscu nieprawidłowości.

 

Funkcjonariusze ruchu drogowego szczycieńskiej komendy dokonali sprawdzenia poprawności oznakowania. Stwierdzili, że pod znakiem B1 „zakaz ruchu pojazdów w obu kierunkach” powinna zostać umieszczona dodatkowa tabliczka z informacją, z której wynikałoby, że znaki B1 nie dotyczy również osób upoważnionych do wjazdu.


 

Policjanci odpowiedzialni za weryfikacje i nadzór nad naniesionymi na mapę zdarzeniami, wystosowali pismo z prośbą o skorygowanie oznakowania.

 

W wyniku podjętych przez funkcjonariuszy działań, we wskazanym za pośrednictwem Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa miejscu, pojawił się nowy prawidłowo oznakowany znak drogowy.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze