Reklama


Reklama

Zjedz czwartkowe śniadanie z Radiem Zet w Szczytnie


W ramach "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET" po Polsce w czwartek , 17 września, dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Szczytna. W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe 30. urodziny.Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz się spotkać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w najbliższy czwartek na Plac Juranda.

 

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 7:00-11:00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET - Michał Korościel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery, oraz siłę muzyki. Śniadania serwowane są za darmo.


Reklama

 

Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl.

 

"Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET" odwiedzi dwanaście miast z różnych regionów Polski.

Więcej o akcji można przeczytać na [ https://konkursy.radiozet.pl/Wielka-Trasa-Sniadaniowa-Radia-ZET | https://konkursy.radiozet.pl/Wielka-Trasa-Sniadaniowa-Radia-ZET ] .

ReklamaKomentarze do artykułu

Dzień dobry bardzo.

Smacznego , a na dodatek spaliny z przejeżdżających obok po rondzie aut. Wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu dla Radia ZET.

Napisz

Reklama


Komentarze