Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

Zgubiony portfel ze sporą kasą wrócił do właściciela


Portfel a w nim dokumenty i ponad 2 tys. zł oraz znaczna suma w walucie obcej – na taki „skarb” trafił mieszkaniec Szczytna na parkingu przy jednym z marketów. Nie zastanawiał się długo, co zrobić ze znaleziskiem.

 Okazuje się, że uczciwych mieszkańców Szczytna nie brakuje. Na pewno z tego faktu cieszy się mężczyzna, który na parkingu w okolicach jednego z marketów zgubił portfel, a w nim sporą sumę pieniędzy. W portfelu było ponad 2 tys. w polskiej walucie i znaczna kwota w walucie obcej. Policjanci nie zdradzają jednak, ile dokładnie znajdowało się w portfelu.

 

 

Uczciwy znalazca w poniedziałek, 8 lipca po godz. 20 zgłosił się na szczycieńską komendę i zgubę oddał oficerowi dyżurnemu.


Reklama

 

- Powiedział, że portfel znalazł kilka minut wcześniej przed jednym z marketów – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - W portfelu były dokumenty więc dyżurny na ich podstawie skontaktował się z pokrzywdzonym, który stawił się do jednostki policji i odebrał swoją własność.

 

 

Mieszkaniec naszego powiatu nie krył swojego zadowolenia, gdy dowiedział się, że w portfelu są nie tylko dokumenty, ale także pieniądze.

Reklama

 

- Mężczyzna miał nadzieję, że odzyska dokumenty, ale nie sądził, że trafi na uczciwego znalazcę i odzyska również pieniądze – mówi policjantka.

 

 

Fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstuKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze