Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Zgłosił, że „ktoś zapakował jego koleżankę do bagażnika i ją uprowadził”


60-letni mieszkaniec Szczytna zaalarmował policję, że „ktoś wpakował jego znajomą do bagażnika i uprowadził ją spod jego domu”. Gdy na miejscu zjawili się szczycieńscy funkcjonariusze okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a jego wezwanie jest fałszywe.Wczoraj (28.09.20r.) parę minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy odebrał bardzo niepokojące zgłoszenie. W słuchawce telefonu usłyszał, że 50-letnia kobieta została uprowadzona spod domu zgłaszającego. Na miejsce interwencji natychmiast pojechali policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego. We wskazanym miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, który oświadczył, że „ktoś podjechał pod jego dom, wpakował jego 50-letnią koleżankę do bagażnika i ją uprowadził”.


Reklama

 

Reklama

 

- Mundurowi od razu zorientowali się, że mężczyzna „coś kręci” - mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Przebadali 60-letniego mieszkańca Szczytna na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że był on nietrzeźwy. W trakcie dalszej rozmowy ze zgłaszającym ustalono, iż mężczyźnie prawdopodobnie przyśniło się, że ktoś porwał jego znajomą. Od razu po przebudzeniu chwycił za telefon i zaalarmował służby. Szczycieńscy policjanci ustalili również, że mężczyzna dzień wcześniej spożywał alkohol ze swoją znajomą. W dniu interwencji kobiety nie było u niego w domu.

 

 

60-latek za bezpodstawne wezwanie służb, został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują, zanim wykręcisz numer alarmowy zastanów się przez chwile czy rzeczywiście Twoje zgłoszenie wymaga interwencji policji. Właśnie w tym czasie, ktoś może na prawdę potrzebować pomocy a Ty blokujesz możliwość szybkiej reakcji Policji.

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Egon

Jakie miasto ,takie porwanie.

Ernest

Stary a głupi :D

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Kocie łby zastąpi kostka
  parodia

  śmiechu warte


  2021-09-28 09:08:03
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

  kradziej


  2021-09-28 09:01:13
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

  karierowicz


  2021-09-28 08:58:38
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

  Mieszkaniec


  2021-09-28 08:29:14
 • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
  Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

  !


  2021-09-28 08:16:49
 • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
  Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

  marian


  2021-09-28 06:57:52
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

  Taki jeden


  2021-09-27 21:24:49
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

  Jack


  2021-09-27 21:16:19
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

  Taki sobie czytelnik


  2021-09-27 19:47:32
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

  Szczytnianin


  2021-09-27 18:22:54