Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Zdrowa Mama – zdrowa rodzina, karnet do Centrum Rehabilitacji doskonałym prezentem


Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku - 26 maja: Dzień Matki. Dzień najważniejszy, bo i Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Przez naście, a czasem i dziesiąt lat poświęca nam swój czas i zdrowie. Gdy więc już dorośliśmy i poszliśmy „na swoje”, warto naszym Mamom okazać swą wdzięczność. Możemy obdarować Ją bukietem kwiatów, może bombonierką... Tyle że cukier zdrowiu nie służy, a zdrowie, szczególnie gdy już minęły lata młodości, to najcenniejsze dobro. Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki jest absolutnie przekonany, że zamiast bombonierki znacznie lepszym prezentem będzie karnet na lecznicze masaże.Prezentowe karnety na Dzień Matki to już standard w Pana firmie...

 

Tak, oczywiście. Wyszliśmy z taką inicjatywą już kilka lat temu i kontynuujemy. Zasadniczo z dwóch powodów, czy może raczej z jednego powodu, ale niejako dwustronnego: zadowolenia zarówno ze strony obdarowujących, jak i obdarowanych.

 

Skąd to przekonanie?

 

Mamy – panie, którym dzieci taki prezent sprawiły po raz pierwszy opowiadają, że początkowo były zdziwione i może nawet czasem rozczarowane. Skoro już jednak taki prezent otrzymały, to przyszły do naszego Centrum i skorzystały z masaży. Po serii zabiegów każda z pań była zadowolona. Pamiętam, że jedna z naszych nowych klientek żartobliwie stwierdziła, aż zacytuję: „Nie wiedziałam, że mam aż takie mądre dzieci! Kiedyś ja wiedziałam, co dla nich najlepsze, a teraz one wiedzą, co najlepsze dla mnie”.


Reklama

 

A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Jedno drugiemu przecież nie przeszkadza. Zawsze karnet na masaże można dołączyć do bukietu w charakterze bileciku z życzeniami. Jestem przekonany, że niektóre z Mam, te – które już w ten sposób były wcześniej przez dzieci obdarowane – będą karnetu poszukiwały wśród kwiecia. Bo nie należą do rzadkości przypadki, że panie, którym dzieci już wcześniej taki prezent sprawiły, innego nie chcą.

 

Co te panie głównie zachęca?

 

Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. A takiej chwili wytchnienia, oderwania od codzienności, potrzebuje każdy z nas. Mamy - zabiegane, zapracowane, żyjące niemal w ciągłym stresie, w trosce o rodzinę takiej chwili potrzebują przede wszystkim.

Reklama

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę zabiegów, a Mamy same wybiorą dla siebie rodzaj masażu. W końcu one wiedzą najlepiej, czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w środę, 26 maja.

 

Tak, ale prezenty kupuje się zazwyczaj wcześniej. Dlatego karnety na masaże są już u nas dostępne. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze