Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Zdrowa Mama – zdrowa rodzina, karnet do Centrum Rehabilitacji doskonałym prezentem


Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku - 26 maja: Dzień Matki. Dzień najważniejszy, bo i Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Przez naście, a czasem i dziesiąt lat poświęca nam swój czas i zdrowie. Gdy więc już dorośliśmy i poszliśmy „na swoje”, warto naszym Mamom okazać swą wdzięczność. Możemy obdarować Ją bukietem kwiatów, może bombonierką... Tyle że cukier zdrowiu nie służy, a zdrowie, szczególnie gdy już minęły lata młodości, to najcenniejsze dobro. Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki jest absolutnie przekonany, że zamiast bombonierki znacznie lepszym prezentem będzie karnet na lecznicze masaże.Prezentowe karnety na Dzień Matki to już standard w Pana firmie...

 

Tak, oczywiście. Wyszliśmy z taką inicjatywą już kilka lat temu i kontynuujemy. Zasadniczo z dwóch powodów, czy może raczej z jednego powodu, ale niejako dwustronnego: zadowolenia zarówno ze strony obdarowujących, jak i obdarowanych.

 

Skąd to przekonanie?

 

Mamy – panie, którym dzieci taki prezent sprawiły po raz pierwszy opowiadają, że początkowo były zdziwione i może nawet czasem rozczarowane. Skoro już jednak taki prezent otrzymały, to przyszły do naszego Centrum i skorzystały z masaży. Po serii zabiegów każda z pań była zadowolona. Pamiętam, że jedna z naszych nowych klientek żartobliwie stwierdziła, aż zacytuję: „Nie wiedziałam, że mam aż takie mądre dzieci! Kiedyś ja wiedziałam, co dla nich najlepsze, a teraz one wiedzą, co najlepsze dla mnie”.


Reklama

 

A gdzie tradycyjne kwiaty?

 

Jedno drugiemu przecież nie przeszkadza. Zawsze karnet na masaże można dołączyć do bukietu w charakterze bileciku z życzeniami. Jestem przekonany, że niektóre z Mam, te – które już w ten sposób były wcześniej przez dzieci obdarowane – będą karnetu poszukiwały wśród kwiecia. Bo nie należą do rzadkości przypadki, że panie, którym dzieci już wcześniej taki prezent sprawiły, innego nie chcą.

 

Co te panie głównie zachęca?

 

Masaż pomaga w odprężeniu ciała, rozluźnieniu i regeneracji spiętych mięśni. Czas spędzony na zabiegu to także chwila relaksu, ten moment, który jest przeznaczony wyłącznie dla nich, dla Mam. A takiej chwili wytchnienia, oderwania od codzienności, potrzebuje każdy z nas. Mamy - zabiegane, zapracowane, żyjące niemal w ciągłym stresie, w trosce o rodzinę takiej chwili potrzebują przede wszystkim.

Reklama

 

Czy rodzaj masażu wybieramy w momencie zakupu?

 

Nie. Kupujemy tylko liczbę zabiegów, a Mamy same wybiorą dla siebie rodzaj masażu. W końcu one wiedzą najlepiej, czego tak naprawdę im potrzeba i jak chciałyby spędzić ten podarowany im czas.

 

Dzień Mam wypada w środę, 26 maja.

 

Tak, ale prezenty kupuje się zazwyczaj wcześniej. Dlatego karnety na masaże są już u nas dostępne. Zapraszamy.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40