Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Zderzenie Peugeota z ciężarówką na Młyńsku (zdjęcia)


Funkcjonariusze z referatu ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (15.07.21r.) parę minut po godzinie 16:00 w miejscowości Młyńsko w gminie Szczytno. Zderzył się tam Peugeot z ciężarówką. Pól godziny później policjanci wyjaśniali przyczyny wypadku w Nowym Gizewie. Tam nietrzeźwy kierowca Rometa zderzył się z Passatem.Jak ustalono, 56-letni kierowca Peugeota wymijając się z kierującym pojazdem ciężarowym zjechał na jego pas ruchu, w wyniku, czego doszło do bocznego zderzenia się obu aut. Pojazdem ciężarowym marki Mitsubishi podróżował 42-letni mieszkaniec Olsztyna. Żaden z uczestników nie doznał obrażeń wymagających hospitalizacji medycznej.

 

Nietrzeźwy kierowca Rometa zderzył się z Passatem.

 

Wczoraj (15.07.21r.) około godz. 16:30 w miejscowości Gizewo w gminie Szczytno, doszło do zderzenia się motorowerzysty z kierowcą pojazdu marki VW Passat. Jak ustalili mundurowi 33-latek jadąc od miejscowości Nowego Gizewo w kierunku ulicy Borowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi VW, który jechał ul. Podleśną w kierunku ul. Władysława IV. 33-letni kierowca Rometa z obrażeniami ręki trafił do szpitala. W Vw podróżowało dwoje pasażerów. 42-latka i 5-letni chłopiec. Na szczęście nic im się nie stało.


Reklama

Reklama

 

Szczycieńscy policjanci ustalili, że sprawca wypadku był nietrzeźwy. W najbliższym czasie 33-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania samochodami na okres nie krótszy niż 3 lata i dodatkowo świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tys. zł.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze