Reklama


Reklama

Zbiórka na „błękitną” murawę


Piłkarze Błękitnych Pasym nie oglądają się wyłącznie na pomoc samorządu, czy firm – pieniędzy szukają też sami. Właśnie zorganizowali internetową zbiórkę. Chcą zebrać 5 tys. zł, aby odnowić stadion w Pasymiu.Zbiórka to pomysł Pawła Sławińskiego – mówi Marek Gawdziński, prezes Błękitnych Pasym. - Jest to ktoś zdecydowanie więcej niż przyjaciel klubu i to mimo że nie ma go jeszcze w zarządzie. Paweł ogarnia nam sprawy medialne, dużo pisze, promuje, prowadzi statystyki, to dzięki niemu Błękitni Pasym są widoczni w całym powiecie, a nawet województwie. Takie działania niesamowicie budują dobrą atmosferę w klubie. Bardzo mu za to dziękuję.

 

https://zrzutka.pl/bya9k9

 

Błękitni Pasym w pięknym stylu wywalczyli awans do IV ligi. Rozgrywki mają wystartować 1 sierpnia. Piłkarzom marzy się, aby nowy sezon rozpocząć na odświeżonym stadionie z doskonałą murawą. Nie oglądając się na samorządowców próbują sami zebrać potrzebne środki na remonty. Uruchomili zbiórkę internetową. Chcą w ten sposób pozyskać 5 tys. zł.


Reklama

 

https://zrzutka.pl/bya9k9

 

- Bez Waszej pomocy może być o to ciężko, dlatego bardzo mocno zachęcamy do wzięcia udziału w internetowej zbiórce – piszą na swoim profilu. - Błękitni Pasym w swojej historii wielokrotnie udowadniali, że dla klubu nie liczą się tylko treningi, mecze oraz wyniki uzyskiwane w ligowych rozgrywkach. Jako jedna, wielka piłkarska rodzina, wiele razy pomagaliśmy tym, którzy bardzo tej pomocy potrzebowali, organizując, bądź biorąc czynny udział w akcjach charytatywnych. Tym razem to my chcemy prosić o pomoc wszystkich, którym przyszłość naszego klubu nie jest obojętna!

 

https://zrzutka.pl/bya9k9

 

Reklama

Organizatorzy przedstawili też listę zabiegów, które chcieliby wykonać na swoim stadionie, jeśli uda im się zebrać potrzebną kwotę:

• montaż piłkochwytów za bramkami,

• odświeżenie (malowanie) obu bramek,

• odświeżenie krzesełek na trybunach,

• odświeżenie barierek przy trybunach,

• przeniesienie stanowiska spikerskiego,

• dosiew trawy na płycie boiska

• aeracja płyty boiska,

• wertykulacja płyty boiska,

• renowacja obu pól bramkowych,

• zakup profesjonalnej maszyny do malowania linii,

• zakup pełnowymiarowej bramki przenośnej.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Cmentarz z kolumbarium powstanie w Szczytnie
  A żwir na wyrównanie tych nierówności będzie woził Pan Kiersikowski - starem.

  biegacz


  2021-01-19 16:58:47
 • Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start
  Tylko nie bardzo działa tajemnica...

  biegacz


  2021-01-19 16:46:02
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


  2021-01-19 10:34:20
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39