Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zbigniew i Antoni wędkarzami roku


Zbigniew Zalewski został wędkarzem roku 2018 w kategorii spinningowej, z kolei w kategorii spławikowej ten tytuł przypadł w udziale Antoniemu Świetlikowskiemu. Koło Wędkarskie nr 74 Szczytno podsumowało właśnie ubiegłoroczny sezon.



Najlepszym wędkarzom wręczono nagrody w ramach klasyfikacji Grand Prix.

 

 

 

Wyniki w kategoriach:

 

WĘDKARZ PODLODOWY 2018

 

1 – ZBIGNIEW Zalewski - 160 punktów

2 – EUGENIUSZ Chmielewski - 144 punktów

3 – ZDZISŁAW Ciesielski - 130 punktów

3 – JACEK Krupiński - 130 punktów

 

 

KADET – 2018

 

1 – Kacper RÓG - 240 punktów

2 – Zygmunt KWIATKOWSKI - 210 punktów

3 – Miłosz SAMSEL - 180 punktów

3 – Jan WLAZŁO - 180 punktów

 

JUNIOR – 2018

 

1 – Karol WLAZŁO - 260 punktów

2 – Kacper MAROSZEK - 230 punktów

3 – Ignacy MAROSZEK - 220 punktów

 


 

 

KOBIETY

 

1 – Jadwiga ŁUSZCZANIEC - 240 punktów

2 – Krystyna SUCHALLA - 180 punktów

3 – Julia GRULA - 100 punktów

 

 

 

WĘDKARZ ROKU 2018 (KATEGORIA SPŁAWIKOWA)

 

1 – Antoni ŚWIETLIKOWSKI - 308 punktów

2 – Zdzisław CIESIELSKI - 260 punktów

3 – Jerzy GRULA - 238 punktów

4 – Zbigniew ZALEWSKI - 216 punktów

5 – Jacek ERAD - 192 punktów

6 – Krzysztof ORŁOWSKI - 180 punktów

 

 

 

SPINNINGISTA ROKU 2018

 

1 – Zbigniew ZALEWSKI - 205 punktów

2 – Jacek ERAD - 185 punktów

3 – Jacek WOJCIECHOWSKI - 180 punktów



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-05-22 17:38:53

Za transport dzieci... do prokuratury

  • Poniedziałek, 2019-04-01 20:23:29

Niemowlę nie żyje, prokuratura sprawdza dlaczego

  • Niedziela, 2019-03-03 20:15:44

Kuriozalny donos do prokuratury

  • Poniedziałek, 2018-12-31 16:31:28

Do końca roku nikt nie urodzi się w Szczytnie

  • Czwartek, 2018-10-11 11:12:54

Olbrzymy w warzywnym ogrodzie pana Zbigniewa


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21