Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zaginiony pacjent szpitala leżał na torowisku


Przez niemal dwie godziny strażacy i policjanci szukali 79-letniego mężczyznę, który po godzinie 1 w nocy wyszedł ze szpitala tylko w piżamie. 79-latka odnaleziono leżącego na torowisku. Był wyziębiony ale przytomny, nie był  jednak w stanie samodzielnie się poruszać.



Do zaginięcia doszło dziś (3 kwietnia) po godzinie 1 w nocy. Zaginięcie 79-latka zgłosił personel szczycieńskiego szpitala. - Z informacji przekazanych przez personel szczycieńskiego szpitala wynikało, że mężczyzna opuścił oddział mając na sobie jedynie piżamę i oddalił się w nieznanym kierunku – mówi Anna Walerzak, oficer prasowy szczycieńskiej policji. - Mężczyzna nie posiadał ze sobą telefonu komórkowego, nie można było zatem nawiązać z nim żadnego kontaktu.

 

 

Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu, dane mężczyzny, w tym jego wygląd i ubiór przekazano patrolom pełniącym służbę. Dodatkowo w poszukiwania włączyła się miejscowa straż pożarna oraz OSP.


 

Po niespełna 2 godzinach poszukiwań odnaleziono 79-latka. Mężczyzna leżał na torowisku, był wyziębiony i przytomny. Z jego relacji wynikało, że przewrócił się i nie miał już siły wstać. 79-latek trafił do szpitala.



Komentarze do artykułu

Łukasz Wróblewski

Dla sprostowania mężczyznę odnaleźli druhowie OSP ;)

Waga

Czy w szpitalu jest jakaś ochrona? Czy w szpitalu ktoś pilnuje pacjentów? To w ogóle jest skandal, że coś takiego się zdarza. Jestem ciekaw, czy po drugim takim wypadku - nagłośnionym przez media - ktoś wyciągnie konsekwencje wobec osób, które odpowiadają za taki stan rzeczy? Oddajemy - matkę, ojca - ludzi w starszym wieku - do szpitala i okazuje się, że gdybyśmy ich sami nie tam nie opiekowali, to nie możemy liczyć na rzetelną opiekę nad nimi ze strony szpitala w Szczytnie. A nowa - stara Pani Dyrektor co na to? Może by odniosłą się publicznie na ten temat

Marta

Szukali mężczyzny, mężczyznę znaleźli :)

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:18:24
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:11:26
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:57:52
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:50:55
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
    Autor: Marek R.
    2019-09-22 02:31:15
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
    Autor: Paulina
    2019-09-21 22:18:51
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
    Autor: Natalia
    2019-09-21 22:11:33
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
    Autor: Tomasz
    2019-09-21 22:01:12
  • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
    Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-09-21 20:50:48
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
    Autor: Śmieszek
    2019-09-21 20:45:05