Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

Zabrakło pięciu minut


Mimo świetnej gry piłkarze SKS Szczytno przegrali w Wilkowie z miejscowym Wilczkiem 1:2. - do remisu, a być może i zwycięstwa zabrakło nam pięciu minut – mówi Marcin Cieślik szkoleniowiec SKS Szczytno.Wilczek Wilkowo - SKS Szczytno 2:1

 

Bramki Wilczek:

Mariusz Grabowski 86'

Mariusz Grabowski 89'

 

Bramki SKS:

59' Filip Brzeziński

 

 

SKS SZCZYTNO. Skład podstawowy: 7 Gabriel Sachajczuk (80'), Grzegorz Kozicki, Filip Brzeziński, Jakub Przywara, Arkadiusz Cichy, Paweł Skrajny, Filip Chorążewicz, Łukasz Krajza, Konrad Dąbrowski (50'), Maciej Ochtera, Nikodem Wożniak (65').

Skład rezerwowy: Kacper Taradejna, Paweł Kosiński, Michał Deptuła (50'), Daniel Kacprzak (80'),

18 Rafał Krajza, Karol Tański (65').


Reklama

 

Już po pierwszych minutach pojedynku było widać, że lepszą drużyną jest SKS Szczytno.

 

- Dominowaliśmy w każdym elemencie gry – relacjonuje trener Marcin Cieślik. - Naszą przewagę potwierdziliśmy w 59 minucie, gdy Filip Brzeziński zdobył gola. Bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Deptuły.

 

Nic nie wskazywało, że SKS może ten mecz przegrać. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, aby w ciągu trzech minut nasi piłkarze stracili dwie bramki i było po meczu. W 86 minucie gospodarze rozegrali świetnie rzut rożny, to po nim wyrównali. Trzy minuty później, w zamieszaniu podbramkowym, gospodarze zdobyli kolejną bramkę.

Reklama

 

- Takie mecze bolą, zwłaszcza gdy wiesz, że twoja drużyna była lepsza – mówi Cieślik. - W końcówce mieliśmy jeszcze dobre sytuacje, ale zabrakło precyzji i... pięciu minut. Mimo tego wyniku uważam, że od trzech kolejek gramy zdecydowanie lepiej. W każdym meczu wyglądamy solidniej. Nie zapominajmy, że jesteśmy nową drużyną. Myślę, że czas i cierpliwa praca przyniosą efekty.

 

 

 

 

Fot. Daniel BednarczykKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
  Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

  szczytno


  2021-10-16 14:35:36
 • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
  No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

  Waldek


  2021-10-16 06:43:39
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

  Tajemniczy gość


  2021-10-15 23:27:00
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  A spalić dziada.

  Kurczak


  2021-10-15 21:44:20
 • Czyste powietrze z większą kasą
  Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

  XXX


  2021-10-15 21:28:57
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

  Martyna


  2021-10-15 21:22:00
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

  Karolina


  2021-10-15 21:18:02
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

  Grzegorz


  2021-10-15 21:16:42
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

  TomaszŁ


  2021-10-15 19:08:34
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

  Wojtek diabeł


  2021-10-15 18:45:46

Reklama