Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Zabrakło pięciu minut


Mimo świetnej gry piłkarze SKS Szczytno przegrali w Wilkowie z miejscowym Wilczkiem 1:2. - do remisu, a być może i zwycięstwa zabrakło nam pięciu minut – mówi Marcin Cieślik szkoleniowiec SKS Szczytno.Wilczek Wilkowo - SKS Szczytno 2:1

 

Bramki Wilczek:

Mariusz Grabowski 86'

Mariusz Grabowski 89'

 

Bramki SKS:

59' Filip Brzeziński

 

 

SKS SZCZYTNO. Skład podstawowy: 7 Gabriel Sachajczuk (80'), Grzegorz Kozicki, Filip Brzeziński, Jakub Przywara, Arkadiusz Cichy, Paweł Skrajny, Filip Chorążewicz, Łukasz Krajza, Konrad Dąbrowski (50'), Maciej Ochtera, Nikodem Wożniak (65').

Skład rezerwowy: Kacper Taradejna, Paweł Kosiński, Michał Deptuła (50'), Daniel Kacprzak (80'),

18 Rafał Krajza, Karol Tański (65').


Reklama

 

Już po pierwszych minutach pojedynku było widać, że lepszą drużyną jest SKS Szczytno.

 

- Dominowaliśmy w każdym elemencie gry – relacjonuje trener Marcin Cieślik. - Naszą przewagę potwierdziliśmy w 59 minucie, gdy Filip Brzeziński zdobył gola. Bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Deptuły.

 

Nic nie wskazywało, że SKS może ten mecz przegrać. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, aby w ciągu trzech minut nasi piłkarze stracili dwie bramki i było po meczu. W 86 minucie gospodarze rozegrali świetnie rzut rożny, to po nim wyrównali. Trzy minuty później, w zamieszaniu podbramkowym, gospodarze zdobyli kolejną bramkę.

Reklama

 

- Takie mecze bolą, zwłaszcza gdy wiesz, że twoja drużyna była lepsza – mówi Cieślik. - W końcówce mieliśmy jeszcze dobre sytuacje, ale zabrakło precyzji i... pięciu minut. Mimo tego wyniku uważam, że od trzech kolejek gramy zdecydowanie lepiej. W każdym meczu wyglądamy solidniej. Nie zapominajmy, że jesteśmy nową drużyną. Myślę, że czas i cierpliwa praca przyniosą efekty.

 

 

 

 

Fot. Daniel BednarczykKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama