Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Z siekierą rzucił się na audi, "porąbał" je i zasypał popiołem (zdjęcia)


Czegoś takiego młody kierowca na pewno się nie spodziewał. Zaparkował swoje audi na ulicy Bema w Szczytnie. Gdy po trzech godzinach wrócił, auto było... porąbane siekierą, a w kabinie znajdował się rozsypany popiół.Do incydentu doszło w czwartek, 11 lutego. 18-letni kierowca przyjechał na ulicę Bema w Szczytnie do swojego znajomego. Około godz. 17 zaparkował samochód obok jednej z posesji, zdaniem policji – w sposób prawidłowy. Młodzieniec nie sprawdzał, co dzieje się z jego samochodem przez ponad 3 godziny. Gdy chciał odjechać - zbladł. Auto było porąbane siekierą, maska, lampy, szyby... Wewnątrz pojazdu były ogromne ilości popiołu.

Ślad po siekierze widać na klapie od bagażnika.

 

 


Reklama

Napastnik rozbił też szybę audi.

 

 

Sprawą zajęli się policjanci. Szybko ustalili, że sprawcą może być jedna z osób mieszkających przy ulicy Bema. Kryminalni dotarli do 52-latka, który przyznał się do zniszczenia samochodu.

Po demolce 52-latek wsypał do samochodu popiół.

Reklama

 

Jak tłumaczył policjantom, zdenerwowało go to, że zaparkowane audi utrudniało dojazd do jego posesji, a tego dnia czekał on na transport opału. Wziął więc siekierę i zaczął nią niszczyć samochód. Potem poszedł do worek z popiołem i wsypał go do samochodu.

 

52-latkowi grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Straty spowodowane jego agresją wyceniono na 1500 zł.

 

 

Fot. Nadesłane przez Czytelnika „Tygodnika Szczytno”

 Komentarze do artykułu

Kamil

Nic mu nie zrobią co policjanci już stwierdzili podczas interwencji. Tak więc nic mu nie grozi i nic mu nikt nie zrobi.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43