Czwartek, 26 Listopad, Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana -

Reklama


Reklama

Z latarkami po nocy szukały rasowego kota, interweniowała policja


Szczycieńscy policjanci myśleli, że już nic ich nie zaskoczy. A jednak. Dzisiejszej nocy trzy, spokrewnione ze sobą mieszkanki naszego miasta, napędziły niezłego stracha swoim sąsiadom. Przyświecając latarkami penetrowały cudzą posesję w poszukiwaniu kota. Policjantom powiedziały, że zwierze bez ich zgody poszło łapać cudze myszy...Praktycznie codziennie piszemy o różnych interwencjach, które podczas służby podejmują szczycieńscy policjanci. Ile obszarów życia codziennego, tyle rodzajów interwencji. Ilu ludzi uczestniczących w nich, tyle rozwiązań.

 

Szczycieńscy policjanci myśleli, że już chyba żaden powód wezwania patrolu interwencyjnego ich nie zaskoczy. A jednak.

 

Dzisiejszej nocy funkcjonariusze zostali wezwani do jednej ze szczycieńskich posesji w związku ze zgłoszeniem, że ktoś po niej chodzi.


Reklama

 

Gdy policjanci przybyli na miejsce okazało się, że trzy spokrewnione ze sobą mieszkanki naszego miasta wyposażone w latarki, penetrowały przedmiotową posesję w poszukiwaniu, jak stwierdziły, swojego rasowego kota.

 

Panie powiedziały policjantom, że mimo zakazu jaki wydały zwierzęciu, on poszedł do sąsiadów i łapał tam cudze myszy.

 

Zdecydowany opór wychowawczy sprawił, że kobiety postanowiły znaleźć kocura i przenieść go na swoją stronę.

Reklama

 

Cóż było robić. Policjanci nakazali paniom opuść obcą posesję. Doradzili ponadto, aby właścicielki zabezpieczyły kota w taki sposób żeby na przyszłość go nie poszukiwać.

 

KPP Szczytno/tmKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze