Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Z historycznej teki Roberta Arbatowskiego (zdjęcia)


Dzięki pani Alicji, która interesuje się historią miasta i regionu szczycieńskiego, mam możliwość opublikowania zdjęć pochodzących z jej albumu rodzinnego.



Pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, jeden z członków rodziny uczył się w kierowanym przez Karola Małłka, Mazurskim Uniwersytecie Ludowym w Rudziskach Pasymskich.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Facet odleciał. Aby tylko zaistnieć. Może coś mądrego wymyślić dla żyjących, Panie Radny. Rzeczywiście skład Rady tej kadencji mamy wyjątkowo dobrany. Jeden wart drugiego- same asy.

    dr


    2021-09-27 12:59:02
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    W Szczytnie to świecka tradycja- jeszcze nigdy nie zrobiono nic na czas, zgodnie z planem.

    dr


    2021-09-27 12:54:55
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dlaczego w takich sprawach wypowiadają się faceci , a to dotyczy dramatu kobiet . W latach końca 80 tych jechałem z Olsztyna pociągiem ze starszą wówczas kobietą . Ona mi powiedziała ( głośno było na temat aborcji) \" co oni politycy będą się zajmować moją dupą to moja sprawa , niech się zajmą , aby ludziom było lepiej żyć .

    Zdzysk


    2021-09-27 09:53:29
  • Zazdrosny anonim na starostę
    Ręka rękę myje....

    Tomasz


    2021-09-27 07:07:51
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Może i byłbym za tą inicjatywą, gdyby nie to, ze firmuje ją Paweł Wicha-Krassowski. Takie tematy powinny być podejmowane przez środowiska - osoby, których te sprawy bezpośrednio dotyczą. A tak - staje się to zwykłą hucpą polityczną, bez krzty szacunku dla prawdziwych dramatów ludzkich. Zdaje się, że jakieś wybory będą szybciej, niż zakłada to kalendarz.

    Krajan


    2021-09-26 20:50:14
  • Zazdrosny anonim na starostę
    mol , i z tym się z Tobą zgadzam.

    Coś tu nie tak .


    2021-09-26 19:51:22
  • Nartom wodnym „zaszkodził” muł
    zaszkodził muł... w głowach samorządowców

    Kolega Krzyśka


    2021-09-26 18:06:35
  • Konkurs Eko Pocztówka z wakacji, do wygrania rower
    W sierpniu też miał być konkurs z butelek plastykowych na ścieżce rowerowej Szczytno-Biskupiec , i guzik z pętelką wyszedł z tego.

    Jaja sobie robicie .


    2021-09-26 08:48:05
  • Dlaczego podkładki tarasowe są ważne? 
    Żona od zawsze chciała ładny drewniany taras, a że ja się nie znam na jego budowie, to zleciłem to firmie Parkietlux. Nie wiem czy stosowali podkładki, ale na pewno zrobili wszystko dobrze, bo po 4 latach nic się z tarasem nie dzieje.

    Marek


    2021-09-26 02:42:34
  • Kocie łby zastąpi kostka
    Kolejne pieniądze w ruiny :-)

    raczej


    2021-09-25 22:49:38