Sobota, 25 Maj, Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ WYBORCZĄ Mańkowski vs. Gontarzewski


Zbigniew Gontarzewski i Krzysztof Mańkowski, kandydaci na burmistrza Szczytna publicznie przedstawią swoją wizję rozwoju miasta. Debata wyborcza odbędzie się we wtorek, 30 października, w Miejskim Domu Kultury. Początek – godz. 18.30. Zapraszamy mieszkańców do aktywnego udziału.



Zapraszamy też do składania pytań do kandydatów, na które będą oni odpowiadać w pierwszej części spotkania. Pytania powinny dotyczyć wyłącznie spraw miasta, jego rozwoju, planów i zamierzeń kandydatów czy też np. sposobu realizacji działań deklarowanych w programach wyborczych.

 


Pytania prosimy nadsyłać drogą internetową na adres: biuro@tygodnikszczytno.pl. Czekamy na nie do poniedziałku (29 października), do godziny 18.00.

 



Komentarze do artykułu

szczytniann

Ciekawe jak Pan Mańkowski będzie w stanie pozyskać środki finansowe jak rządzi PiS. Nie oszukujmy się ale dotacje idą po linii partyjnej. Dlatego lepiej zagłosować na Pana Gontarzewskiego żeby miasto wyrwać z marazmu tym bardziej że Pan Mańkowski nic nie zrobił dla Szczytna i Powiatu będąc przez 20 lat w polityce. Stawiajmy na powiew świeżości w polityce.

Wołodia

Przede wszystkim konieczne jest wyczyszczenie radnych, którzy kupowali głosy i meldowali królika i jego znajomych przed wyborami. Karą za tak niecne postępowanie kandydatów oszustów, powinno być pozbawienie mandatu radnego, publiczne napiętnowanie i bezwzględna kara pozbawienia wolności. W przyszłości zadziała to odstraszająco i wyeliminuje szumowiny z życia społeczności lokalnej. Obawiam się jednak, że miejscowe BRYGADY TYGRYSA zadziałają w przysłowiowy sposób, " Panie władzo ukradli mi rower - a kto wam ukradł tego gruchota? ". Obawiam się że pomimo, iż w tym wypadku złodzieje rowerów podani są na tacy, stróżom prawa zgodnie z prawem Murphy'ego, "Nie uda się nawet wtedy, gdy właściwie nie powinno się nie udać.".

Napisz


Komentarze