Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

Wyprzedzał ciąg pojazdów – zderzył się czołowo z ciężarówką


Wczoraj, tuż przed godziną 17, na drodze krajowe K-53, w miejscowości Tylkowo, czołowo zderzyła się osobowa toyota z ciężarowym mercedesem.Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 34-letni kierowca Toyoty, jadąc w kierunku Pasymia, nie dostosował się do linii podwójnej ciągłej na jezdni. Mimo zakazu wyprzedzania w tym miejscu zaczął wyprzedzać ciąg pojazdów.


Reklama

 

- I najechał na jadącego w kierunku Olsztyna mercedesa – mówi Izabela Cyganiku ze szczycieńskiej policji. - W wyniku tego zdarzenia 34-letni kierowca toyoty został przetransportowany do szpitala w Szczytnie.

 

 

Na miejscu zdarzenia pracowali szczycieńscy policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. 34-letni mieszkaniec Jedwabna został przetransportowany do szpitala w Szczytnie. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Kierowca mercedesa, 49-letni mieszkaniec województwa śląskiego, nie wymagał hospitalizacji. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Reklama

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny pojazdów.

 

Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia drogowego.Komentarze do artykułu

Prosto

To teraz sumujemy mandaty albo nawet postępowanie sadowe z kara za zagrożenie katastrofa drogowa ...

Fiodor

Poj..... debil co tu powiedziec

-----

ma szczescie że samochód mu ugasiliśmy bo ten niespełna rozumu człowiek spaliłby się.

Maus

Jednym słowem potencjalny Morderca drogowy !!!

Miki

Pan z osobówki całą drogę z Olsztyna wyprzedzał wszystkich- nieważne podwójna ciągła, zakręt, ciąg samochodów. Większość kierowców, których wyprzedził nagrała jego wątpliwe wyczyny na kamerki samochodowe. To cud,że nikogo nie zabił!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze