Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Wypadek pod Tylkowem, poważnie ranni kierowcy (zdjęcia)


Dwie osoby zostały poważnie ranne w wypadku pod Tylkowem. Zderzyły się tam bmw i toyota yaris. Kierowcy aut trafili do szpitala w Olsztynie. Droga była zablokowana przez kilka godzin.Do wypadku doszło w czwartek, 3 września przed godziną 7. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca bmw, jadący w kierunku Szczytna, stracił panowanie nad swoim samochodem na łuku drogi. Auto obróciło się i stanęło w poprzek drogi. Kierowca toyoty, jadący od Szczytna, nie miał szans na uniknięcie zderzenia. Wjechał w bok bmw.


Reklama

 

Na miejscu wypadku pojawili się strażacy ze Szczytna i Pasymia.

 

 

- Kierowca bmw był zakleszczony, przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonaliśmy dostęp do poszkodowanego i ewakuowaliśmy go z pojazdu – mówi kapitan Łukasz Wróblewski z KP PSP w Szczytnie. - Kierowcy obu aut jechali sami. Doznali licznych obrażeń.

 

 

Wypadek wyglądał naprawdę groźnie. Na miejscu zjawili się policjanci oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego z Pasymia i Olsztyna.

Reklama

 

 

- Ratownicy medyczni zaopatrzyli poszkodowanych i zadecydowali o transporcie do szpitala w Olsztynie – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia ratunkowego.

 

 

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Wyjaśniają też dokładne okoliczności wypadku.

 

 

Poszkodowani kierowcy to 28-latek z Pasymia (jechał toyotą), służby nie podają na razie danych drugiego kierowcy, który jest poważniej ranny.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze