Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wyklikajmy „Złotego Bączka” dla Huntera


Od aktywności i poparcia nie tylko fanów, ale wszystkich mieszkańców miasta i powiatu zależy to, czy nasz rodzimy Hunter zagra w tym roku na festiwalu Polandrock. Zagra – jeśli wygra „Złotego Bączka” - statuetkę będącą nagrodą publiczności. Przyznaje się ją poprzez głosowanie za pośrednictwem strony facebookowej. Mamy czas do 22 czerwca. Swój głos można oddać tutaj, klikając na dany zespół: https://polandrockfestival.pl/o-festiwalu/zloty-baczek-zaglosuj.- Wśród swoich dotychczasowych trofeów muzycznych mamy jednego „Bączka”, zdobytego wiele lat temu – mówi Paweł Grzegorczyk, lider zespołu. - W tym roku mamy dużą szansę na dublet.

 

 

Nagrodę publiczności Polandrock przyznaje się w dwóch etapach. Pierwszy wyłania finałowa piątkę zespołów, w której znalazł się Hunter. Obecnie, biorąc pod uwagę już uzyskaną liczbę głosów poparcia, zajmuje drugą lokatę.

 

- Podsumowania dokonywane są raz w tygodniu – mówi Paweł. - Z ostatniego wynikało, że do lidera rankingu brakuje nam nieco ponad 1000 głosów. To dużo i nie dużo. W każdym razie jest to ilość do pokonania, w czym, mam wielką nadzieję, nasi słuchacze i mieszkańcy Szczytna nam pomogą.

 

Rock w wydaniu szczycieńskim

 

 

Hunter – to chyba najdłużej utrzymujący się w branży muzycznej szczycieński zespół. Za rok będzie świętował 35-lecie istnienia. Różne były koleje losu zespołu. Jak nie tak dawno mówił Paweł w wywiadzie, dostęp do wielkich scen i wielkich wydarzeń, to przede wszystkim ogrom ciężkiej pracy i jeszcze większy łut szczęścia. Show biznes to bowiem branża, gdzie gwiazdy, co prawda błyszczą, ale jedynie w świetle fleszy. Za kulisami – to głównie pot i łzy.

 


Mimo to Hunter się nigdy nie poddał, ale też nie dążył tylko do tego, by błyszczeć. Według Pawła grają, bo kochają muzykę i ciągle mają za jej pośrednictwem coś do powiedzenia. I przyznać trzeba, nawet jeśli nie jest się fanem muzyki metalowej, że w tekstach swoich piosenek Hunter stara się poruszać poważne kwestie i ważne społecznie problemy.

 

Warto tu wspomnieć np. klipie i piosence, którą Hunter poświęcił szczycieńskiemu schronisku dla zwierząt. Nie zawadzi też wspomnieć, że miał też zespół pomysły i inicjatywy, które w zamyśle miały się miastu przysłużyć. I z pewnością taki efekt przyniosły, np. Hunter Fest. Można się nie zgadzać z głośnym brzmieniem czy kontrowersyjnymi czasem treściami, strojami itp., ale wtedy Szczytno miało jedną z niepowtarzalnych szans, by kojarzyło się fanom muzyki tak jak Jarocin. Bo ci, którzy te festiwale naprawdę znają i pamiętają, mają o nich jak najlepsze zdanie.

 

Swój swego...

 

Nie tylko zasługi muzyczne powinny stanowić zachętę, by zagłosować na Huntera w trwającym plebiscycie. Motywem może być także „zwykły” lokalny patriotyzm, zarówno ten nasz, bo Hunter jest nasz, jak i ten, który Hunter od lat wciela w swą codzienność.

 

Aktywność jest potrzebna, bo plebiscyt jest zorganizowany jak wybory de sejmu: można zagłosować tylko raz i tylko na jednego kandydata. I można tego dokonać tylko za pośrednictwem własnej strony facebookowej. A głosowanie jest tutaj - https://polandrockfestival.pl/o-festiwalu/zloty-baczek-zaglosuj

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Radni nie chcą dawać prezentów
  No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
  Autor: Śmieszek
  2019-08-16 14:53:29
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
  Autor: Slawomir
  2019-08-16 11:26:01
 • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
  Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
  Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
  2019-08-14 19:00:22
 • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
  Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
  Autor: Ariia
  2019-08-14 12:35:26
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
  Autor: Dżordż
  2019-08-13 14:18:22
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
  Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
  2019-08-13 14:06:11
 • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
  Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
  Autor: Jarek
  2019-08-13 14:02:00
 • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
  Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
  Autor: Wodnik
  2019-08-13 13:09:16
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
  Autor: Facebook wszystko przyjmie....
  2019-08-13 11:10:29
 • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
  Powodzenia i samych sukcesów!
  Autor: Super
  2019-08-13 09:29:36