Czwartek, 28 Maj, Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira -

Reklama


Reklama

Wykładowca WSPol postrzelił dwoje policjantów


Szczycieńska prokuratura i Biuro Spraw Wewnętrznych wyjaśniają tragiczny wypadek w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Wykładowca postrzelił tam dwoje policjantów. Do szpitala trafili 29-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna. Stan 31-latka jest poważny. Wykładowca również znalazł się w szpitalu.



Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16 podczas szkolenia strzeleckiego. W trakcie zajęć doświadczonemu instruktorowi, wykładowcy w Wyższej Szkole Policji wypaliła broń. Pocisk trafił 29-letnią kobietę i 31-letniego mężczyznę – oboje w szczycieńskiej szkole przechodzili kurs podstawowy. To policjanci w stopniu posterunkowych, w służbie od dwóch miesięcy.


Reklama

 

Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Reklama

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Chamstwo czy brak wyobraźni?
    A czy pisząc o takim parkowaniu upewniono się kto zaparkowawał drugi i tak blisko

    Mark


    2020-05-27 16:35:56
  • 29-letni kierowca, który potrącił bliźnięta trafi do aresztu
    Ja nie rzucę w niego kanieniem ale sprawię jedynie,że rodzina jego będzie opłakiwać buhahaha!

    kat


    2020-05-27 16:03:00
  • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
    Mam wrażenie że to megalomania. Patrząc na możliwości i zadania budżetu poszczególnych szczebli powiatu to spory wydatek. Pamiętać trzeba, że potrzeby poszczególnych gmin są różne i mogą mieć inne pomysły na promocję. Proponuję zejść na ziemię i gród budować własnymi siłami. Mniejszy, kameralny i na potrzeby jednej gminy a nie o zasięgu krajowym :)

    tadeusz


    2020-05-27 14:56:54
  • Czy Szczytno sięgnie po miliony euro?
    Nawet jak kasa wpadnie, to chłopki radni i ich burmistrz oraz starosta ... zmarnują te pieniądze. Zadajcie sobie pytanie, dlaczego od lat upada miasteczko? Jest jedna odpowiedź, ta sama sitwa jest przy garnku. Oni już tak są zblazowani, że nic nowego i dobrego nie potrafią wymyślić. A ich poddani w urzędzie są zniszczeni mentalnie. Są jak roboty w fabryce, pozbawieni ikry i energii. Ledwo żyją. Ci bardziej inteligentni zastanawiają się jak mogą pracować w takim urzędzie z takimi przełożonymi. Ludzie już tylko chcą zarobić na życie i w weekend spić się jak bela, aby zapomnieć o tej pracy. Udają ,ze jest wszystko dobrze.

    jANEK


    2020-05-27 13:53:37
  • Kolejne pomysły na wieżę ciśnień w Szczytnie (zdjęcia, opinie)
    Wieża Ciśnień https://rybnik-moje-miasto.blogspot.com/2019/11/wieze-cisnien-w-rybniku.html

    Kleofas


    2020-05-27 12:34:05
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    On jest od 10 lat, mordę wydzierał i został radnym, a że jest z PSL kolega dał mu etat po znajomości. Precz z PSL, i rządami tych ludzi. I tak będzie won z wami, bo Prezydentem i tak będzie Trzaskowski . Kamysz niech inne kapcie nałoży do wyborów.


    2020-05-27 00:13:35
  • Czy wizyta bocianów przełoży się na liczbę urodzeń?
    Panie sołtys nie ma innej rady, trzeba zebrać wszystkich mieszkańców wioski w sile wieku i do dzieła, powodzenia.

    Czekamy na efekty


    2020-05-26 22:06:04
  • Czy wizyta bocianów przełoży się na liczbę urodzeń?
    No to sołtysie do roboty.

    Bocian


    2020-05-26 21:10:53
  • Na Maca pojedziemy na Pasymską?
    Obwodnica może za 10 lat... I może tylko jej kawałek... więc niech mac powstanie już przy ul. Pasymskiej...

    Pawel


    2020-05-26 21:04:54
  • Ulice budowane z funduszem
    A kiedy dokończona będzie Osuchowskiego, bo wiekszą połowę zrobili A reszta zostawiona.Jakiś koszmar

    Brydzia