Wtorek, 28 Styczeń, Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Wtorek, 24 września, g. 17.00, restauracja „Zacisze” - debata przedwyborcza


Z posłami o eko-przyszłości - debata przedwyborcza będzie szczególną okazją do zapoznania się z oceną sytuacji ze strony ugrupowań kandydujących do Sejmu jak i ich planów na najbliższą i następne kadencje. Jest to pierwsza tego typu konfrontacja poglądów w naszym regionie, na którą organizatorzy zapraszają we wtorek 24 września o godzinie 17 w restauracji „Zacisze”.Spotkanie jest elementem cyklu debat przedwyborczych, realizowanych przez Fundację WWF Polska pod hasłem: „2050. Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierzesz”. Biorą w nich udział kandydaci na posłów z poszczególnych regionów, przedstawiciele lokalnych społeczności oraz mediów.

 

Na zaproszenie szczycieńskiej grupy „Zielonych” mazurska debata odbędzie się w Szczytnie. Udział w niej potwierdzili przedstawiciel największych Komitetów Wyborczych kandydujący z naszego okręgu. Polskie Stronnictwo Ludowe reprezentować będzie Sylwia Jaskulska, Prawo i Sprawiedliwość - Henryk Żuchowski, Sojusz Lewicy Demokratycznej – Lewica - Lucyna Kobylińska, a Koalicję Obywatelską Platforma Obywatelska – Nowoczesna – Zieloni - Igor Chmieliński. „Myśleć globalnie – działać lokalnie” – to hasło przyświecające działaniom proekologicznym. Stąd też dobór zarówno uczestników dyskusji doskonale znanych w naszym regionie, jak i tematyki odnoszącej się do zagrożeń wynikających ze światowego kryzysu klimatycznego, które przekładają się także na zagrożenia lokalne, specyficzne dla regionu szczycieńskiego.


Reklama

Reklama

 Komentarze do artykułu

Wiesław Madrzejowski

Debata klimatyczna w Szczytnie. Pytanko - w jaki sposób kogoś \"stygmatyzowali\" organizatorzy? Którego z komitetów wyborczych nie zaproszono? Jakie przejawy ekoterroryzmu zauważył \"anonim\" w działalności \"Zielonych\" w Szczytnie? Poza tym czy wszyscy zdrowi? Zapraszam do ekowspółpracy w Szczytnie.

Organizator już na wstępie stygmatyzuje kandydatów! Wypadało zaprosić wszystkich którzy startują ze Szczytna a nie tylko tych z największych ugrupowań. Szczycieńscy \"zieloni\" ? WWF Polska? czy Eko patrioci? Już przed rozpoczęciem sceptycznie trzeba podchodzić do wiarygodności organizatora oraz przebiegu samego spotkania. Na stronach organizatorów trudno znaleźć stanowisko w sprawie skażenia Wisły ale problem Puszczy Amazońskiej i owszem. Wolę określenie eko terroryści niż \"zieloni\" ze Szczytna.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Trafienie „drogówki” w Gromie
  Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
  Autor: Ilona
  2020-01-28 16:13:59
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
  Autor: gość
  2020-01-28 13:23:33
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
  Autor: Rychu
  2020-01-28 12:20:14
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
  Autor: Radosny
  2020-01-28 12:17:22
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
  Autor: X-Men
  2020-01-28 11:24:14
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
  Autor: Albert
  2020-01-28 10:13:13
 • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
  Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
  Autor: Janusz
  2020-01-28 10:02:27
 • GieKSa Cup 2020 – gospodarze wyjątkowo gościnni (zdjęcia)
  Wczoraj napisalam krytyczny,ale prawdziwy komentarz pod artykułrm dyrektor Walas. Wstyd redakcjo Tygodnika Szczytno, że ustawiliście moderacje i krytyczne komenarze się nie ukazuja.ile wam za to zapłaciła p. Walas?
  Autor: Basia
  2020-01-28 08:52:19
 • Szkoła sportowa w Szczytnie ma sprzymierzeńców
  Bo bo
  Autor: To nie ci ludzie mają się zająć sportem w Szczytnie, tylko ktoś z zewnątrz trener z licencją.
  2020-01-27 22:30:51
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Ludzie co ma Pabich do pracy wykonywanej przez M.Walas. Jary jak ktoś pojęcia nie ma o pracy więc głosu niech nie zabiera. Chyba jesteś z grona wazeliniarzy i żal ściska że na tych fotografiach Ciebie nie ma.Ale na fotkę też trzeba zapracować. Pozdrawiam
  Autor: Marlena
  2020-01-27 22:18:55

Reklama