Reklama


Reklama

Włodkowski grał pierwsze skrzypce


Daniel Włodkowski to „nowe-stare” wzmocnienie Omulwi Wielbark. W meczu inaugurującym rundę wiosenną grał pierwsze skrzypce. To dzięki jego postawie podopieczni trenera Mariusza Korczakowskiego wywalczyli pierwszy wiosenny punkt.



Śniardwy Orzysz - Omulew Wielbark 1:1 (0:1)


Reklama

0:1 – Marek Remiszewski 31 minuta

Reklama

1:1 – 50 rzut karny

 

 

W porównaniu z jesienią skład Omulwi Wielbark jest dość mocno przemeblowany.

 

- Doszło do nas kilku „nowych-starych” zawodników – mówi trener Omulwi Mariusz Korczakowski. - Jednym z nich jest na przykład Daniel Włodkowski. Zagrał świetny mecz. Był postacią pierwszoplanową – chwali zawodnika trener. - Przed meczem wynik 1:1 i punkt za remis brałbym w ciemno. Ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po meczu mam niedosyt, bo mogliśmy wygrać to spotkanie.

 

Tylko w pierwszej połowie piłkarze Omulwi mieli trzy wyborne okazje do zdobycia goli. Niestety, świetnie tego dnia bronił bramkarz z Orzysza. Swoje pojedynki z golkiperem gospodarzy przegrali między innymi Płoski i Remiszewski.

 

- Goście wyrównali z kolei bo trochę bezmyślnym naszym faulu – mówi Korczakowski. - Faulował Krystian Gąsiewski. Sędzia podyktował rzut karny. I chwilę później był remis 1:1. W drugiej połowie goście mieli nieco przewagi, ale niewiele z niej wynikało. O co gramy wiosną? O utrzymanie.



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja