Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Właściciel poparzony, pies spłonął


W Świętajnie przy ulicy Mickiewicza zapaliły się blaszany garaż oraz dobudowana do niego drewniana szopa. W pierwszej chwili z ogniem walczył właściciel posesji. Płomienie na tyle szybko się rozprzestrzeniały, że na pomoc wezwano strażaków.- Gdy dojechaliśmy na miejsce akcji cały budynek stał już w płomieniach – mówi Łukasz Wróblewski ze szczycieńskiej straży pożarnej. - Od wysokiej temperatury zapalił się stojąca przy budynku samochód renault escape.

 

Po kilkudziesięciu minutach strażakom udało się ugasić ogień. W trakcie działań okazało się, że samotnie walczący w pierwszej fazie pożaru z płomieniami właściciel doznał poparzeń ciała.


Reklama

 

Reklama

- Poinformował nas o swoich obrażeniach dopiero po zakończeniu działań – mówi kapitan Wróblewski. - Został opatrzony i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Podczas przeszukiwania zgliszczy natknęliśmy się też na truchło psa. Zwierzę spłonęło w tym pożarze.

 

Straty spowodowane ogniem wyceniono na 44 tys. zł. Do pożaru doszło w poniedziałek, 28 października.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze