Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

Wkręceni w pomaganie Gabrysi Bednarek (wideo)


Jarosław Matłach - Starosta Szczycieński i Krzysztof Karwowski - prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie zainaugurowali kolejną wspólną akcję pomocy. Tym razem zachęcają do wkręcenia się w pomaganie Gabrysi Bednarek.


Przed siedzibami Banku Spółdzielczego w Szczytnie, przy ulicach: Łomżyńskiej, Placu Juranda oraz przed domem Gabrysi Bednarek stanęły serca, do których można wrzucać plastikowe nakrętki. Środki zebrane z ich sprzedaży zostaną przekazane na dalsze leczenie dziewczynki.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Janusz

A ile te gwiazdy PSL u wykręciły czy też wyjęły ze swojej kieszeni?

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

  Rozogi


  2021-06-20 20:38:54
 • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
  Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

  Barbara Kaim


  2021-06-20 17:31:32
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

  Krajan


  2021-06-20 15:07:42
 • Garaż z decyzją wojewody
  Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

  Przedsiębiorca


  2021-06-20 14:47:49
 • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
  W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

  Sporty Walki


  2021-06-20 11:33:56
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

  Życie


  2021-06-20 10:44:28
 • Będą covidowe statuetki Juranda
  Takżę samo nie istnieją żadne choroby. To wszystko wymyslone przez medyków

  Jamka lech


  2021-06-20 01:01:24
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat
  do XxX-- moj dziadek z Linowa akurat byl zaangażany w plebiscycie o polskość. Jego nazwisko ZAGROMSKI jest wymienione Przez Wańkowicza w Na tropach Smętka-- \" Przyjął nas stary Mazur z rasową twarzą...\" Nazwa wsi jest zmieniona na Linkowo specjalnie przez Wańkowicza. A obozy koncentracyjne były niemieckie

  Jamka lech


  2021-06-20 00:57:13
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Nic dodas nic ująć żenada!!!

  Goga


  2021-06-19 23:18:54
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  najechałem na ten wypadek, Dębówek-Szczytno to droga śmierci. widziałem na tym odcinku już chyba z 10 zdarzeń. coś jest nie tak z tą drogą lub kierowcami :(

  devnull


  2021-06-19 23:17:12