Wtorek, 22 Czerwiec
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa -

Reklama


Reklama

Wkręceni w pomaganie Gabrysi Bednarek (wideo)


Jarosław Matłach - Starosta Szczycieński i Krzysztof Karwowski - prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie zainaugurowali kolejną wspólną akcję pomocy. Tym razem zachęcają do wkręcenia się w pomaganie Gabrysi Bednarek.


Przed siedzibami Banku Spółdzielczego w Szczytnie, przy ulicach: Łomżyńskiej, Placu Juranda oraz przed domem Gabrysi Bednarek stanęły serca, do których można wrzucać plastikowe nakrętki. Środki zebrane z ich sprzedaży zostaną przekazane na dalsze leczenie dziewczynki.





Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Janusz

A ile te gwiazdy PSL u wykręciły czy też wyjęły ze swojej kieszeni?

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
    Tylu trenerów - pasjonatów w Szczytnie. Efekty są . Polityka naszych władz powiatowych i miejskich prowadzi do całkowitego upadku sportu. Nie rozumiem pretensji do WSPol, że brak basenu , że wypowiedziano umowę bokserom itp. Są u siebie. A co robi miasto i powiat- zatrudnia dyrektorów, kierowników od sportu, finansuje bardzo mierny klub piłkarski. Popatrzcie: Sławek Szczerbal, klan Bukowieckich, Ania Jesień, Zenek Jagiełło- takich trenerów może nam pozazdrościć Olsztyn czy inne miasta. Ci ludzie od zera zbudowali mocne zespoły. Nic z tego nie wynika. Panie Burmistrzu, Państwo Radni wszelkiego szczebla, Panie Starosto ogarnijcie się. Wiem dewiza \"nic się nie da zrobić\" obowiązuje. Wymienieni przeze mnie trenerzy pokazują, że jednak można jak się chce.

    dr


    2021-06-22 08:27:04
  • Jubileusz kapłańskich święceń, stuknęło 30 lat (zdjęcia)
    Jak pokażą wszystkim faktury za leczenie to uwierzę, że kasa została dobrze wydana. W gazecie, która przyjaźni się z tym środowiskiem (panem) można napisać wszystko. Fakty to dokumenty i faktury…ścigają innych…niech sprawdzają tutaj….

    Świecki


    2021-06-21 23:30:58
  • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
    Raz w roku przejeżdżałem przez Szczytno,to nie raz pamiętam jak była wąska bardzo droga 3 lata temu i się dziwie że tyle było wypadków ogólnie jak jedziesz trasą za Mrągowem np. Poprostu jak jest wąska droga np poprostu jechać wolniej ,ale masz jedno życie Pamiętajcie.

    Kris


    2021-06-21 21:45:44
  • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
    Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

    Kowal


    2021-06-21 12:52:29
  • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
    Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

    Kazik


    2021-06-21 08:52:57
  • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
    Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

    Wojtek


    2021-06-21 08:15:46
  • Garaż z decyzją wojewody
    Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

    Prowadził ślepy kulawego


    2021-06-21 07:53:36
  • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
    M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

    Rozogi


    2021-06-20 20:38:54
  • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
    Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

    Barbara Kaim


    2021-06-20 17:31:32
  • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
    Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

    Krajan


    2021-06-20 15:07:42