Reklama


Reklama

Wielka gala miss za pasem, a misterzy już znani


Do 21 marca już niedaleko. Przygotowania do wyborów Miss Ziemi Szczycieńskiej idą pełną parą. Do nowinek należy informacja o tym, że konferansjerką podczas gali zajmować się będzie znany dość powszechnie Krzysztof Ibisz. Na scenie pokażą się też, poza kandydatkami, muzycznie usposobione Małgorzata Andrzejewicz oraz nasza lokalna Stashka.Przypomnijmy: gala wyborów Miss Ziemi Szczycieńskiej odbędzie się już 21 marca, w Miejskim Domu Kultury. Na razie kandydatki jeszcze się przygotowują samodzielnie, ale już 14 marca trafią pod opiekę fachowców od wszystkiego, a tuż po zgrupowaniu – na szczycieński wybieg.


Reklama

 

Wciąż też trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówkę, w cenie 70 zł, można nabyć wyłącznie drogą mailową: biuro.missziemiszczycienskiej@gmail.com. Podczas gali – oczywiście – kandydatki zaprezentują się w trzech odsłonach, uzupełnieniem muzycznym będą minikoncerty Małgorzaty Andrzejewicz i Stashki, a nad całością będzie czuwał Krzysztof Ibisz.

 

 

 

 

Okazuje się, że mimo pierwszych niepowodzeń, trochę szczęścia mają też niektórzy z panów, którzy pierwotnie zgłosili się na casting w planowanych wyborach Mistera Ziemi Szczycieńskiej.

 

- Kandydatów było wtedy za mało, ale za zgodą zainteresowanych wysłałem dwa zgłoszenia na casting w Warszawie – mówi inicjator i organizator szczycieńskich wyborów Marcin Bałon. - I obaj młodzi mieszkańcy powiatu szczycieńskiego przeszli tę wstępną eliminację. Oficjalnie są już uczestnikami ćwierćfinałów wyborów Mistera Polski.

 

Reklama

Ci panowie to Marcin Król ze Szczytna oraz Wiktor Magdaleński z Koczka.

 

- W castingu uczestniczyło 70 osób, przeszło 25 – opowiada Marcin Król. - Sam już udział w tym castingu był fajną przygodą. Była świetna atmosfera. Komisja oceniała nasze fotki, nas oglądała niezbyt dokładnie, ale wypełnialiśmy bardzo obszerne ankiety i z każdym kandydatem przeprowadzano rozmowę. Głownie pytano o zainteresowania, o to czym się zajmujemy, jak żyjemy itd.

 

Marcin przyznaje, że po szczycieńskim falstarcie nie liczył już na jakieś misterowe sukcesy, więc tym bardziej cieszy się z efektów warszawskiego castingu, który odbył się w minioną sobotę.

 

Kilka miesięcy temu, kiedy Marcin Król i Wiktor Magdaleński zgłosili się do wyborów nieco przybliżyli swoje sylwetki czytelnikom „Tygodnika Szczytno”. Przypominamy więc to, co o sobie obaj wówczas mówili.

 

 

Marcin Kłak

 

Uczę się w „Sobiechu” w klasie humanistycznej. Chciałem się sprawdzić w roli mistera i dlatego przyszedłem na szczycieńskie eliminacje. Moje dotychczasowe doświadczenia to wyłącznie oglądanie w telewizji programu Top Model, ale „na żywo” jest to moja pierwsza przygoda związana z tzw. „wybiegiem” i jeśli się uda, to na pewno nie będzie to ostatnia. Nie mam jakichkolwiek problemów z publicznymi wystąpieniami, ponieważ co niedziela jestem lektorem w kościele pw. WNMP w Szczytnie.

 

 

Wiktor Magdaleński (Koczek)

 

Zarówno moi znajomi, jak i bliscy, już od dłuższego czasu namawiali mnie, żebym spróbował sił w modelingu bądź też w programach typu Top Model. Mam koleżankę, która robi bardzo ładne zdjęcia i zrobiła mi kilka sesji. Prowadzę na instagramie profil, na który wrzucam fotki z tych sesji. Do tej pory nie próbowałem swoich sił w tego typu imprezach i dzisiejszy udział w eliminacjach jest moim debiutem. Przeżywam bardzo duży stres w związku z dzisiejszymi eliminacjami i właściwie od dwóch dni z tego też powodu nie dosypiam. Może mi się uda i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spełnię się jako model.Komentarze do artykułu

WK

Ten z pryszczmi powinien wygrać

dr

Te wymoczki to mają być mężczyźni?

Koper

Super chłopaki, bardzo męskie hobby, pozdrówcie swoich chłopaków...

Seweryn Gąska

Za drogo za 70zł Tam nikt nie przyjdzie ! Max to powinno być z 20zł a nie 70zł. Ale byście mieli rozczarowani jak by nikt nie przyszedł ...

Nici z tego.

Szkoda zachodu.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Klenczon będzie miał swoją ulicę w Szczytnie
  A gdzie będzie ulica Bee Gees ?

  Fan


  2021-03-07 18:22:10
 • Miejska pożyczka - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Ten ślimak pobił wszystko. Dorównaliśmy do Reszla i Bisztynka, nic im nie ujmując.

  Grazyna


  2021-03-07 17:21:01
 • Miejska pożyczka - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Panie Mądrzejowski - wolę Pana w \"loży złośliwców\", a nie na stołku burmistrza. Pewnie się Pan domyśli, ale napiszę to otwartym tekstem: nec Hercules contra plures. Z taką radą złożoną z niedouczonych doktorów nauk wszelakich, wykształciuchów po kursokonferencjach za węgorze i jednoosobowych biznesmenów - daleko by Pan nie zaszedł, mimo umiejętności negocjacyjnych. Aż tak nikomu źle nie życzę. Czekam na jakąś wielką porażkę samorządu miejskiego, aby była ona powodem wprowadzenia zarządu komisarycznego, który wyeliminowałby z decyzji tę nie nadającą się do niczego radę miejską. Wiem, że to straszne, ale nic na to nie poradzę, że obserwacja postępowania radnych doprowadziła mnie do takiego wniosku - odciąć tę gangrenę.

  Krajan \"prawdziwy\"


  2021-03-07 17:02:12
 • Rozogi zasypane petycjami antyszczepionkowców
  \"Szczepionka\" Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19.- kto nie wierzy, niech sprawdzi na sobie jej skuteczność i nie zmusza innych do poddania się eksperymentowi medycznemu. https://nczas.com/2021/03/03/izrael-szczepionka-pfizera-zabila-40-razy-wiecej-seniorow-niz-covid-19/

  kroll


  2021-03-07 15:00:21
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Choć czasem jestem w tym kościele gdzie proboszczem jest ks. Andrzej, (bo należę do innego) , to bardzo cenię i szanuję Księdza. Jego oddanie Bogu i ludziom jest niezwykłe!!! Organizuje różne formy urozmaicenia Mszy Świętej, aby przyciągnąć boże owieczki do Boga. Proszę Boga o szybki powrót Księdza do zdrowia. Niechaj Łaska Boża jest zawsze z Księdzem. W obecnych czasach, takiemu Księdzu można zaufać! Boże, miej w swojej opiece Księdza Andrzeja i nie zabieraj Go nam!!!!

  WCz


  2021-03-07 14:57:54
 • „Przesiali” szkoły i przedszkola, wiemy ilu jest chorych
  Zatem mamy 242 normalnych nauczycieli, w końcu świadomośc dotarła do ludzi...a reszta niech się szybciutko wyszczepi. - \"Szczepionka\" Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19.-

  kroll


  2021-03-07 14:53:08
 • Mazurskie delicje Michała Denesiuka - rosół z perliczki
  Rosół to tylko z makaronem domowej roboty

  Grazynka


  2021-03-07 14:35:09
 • Rozogi zasypane petycjami antyszczepionkowców
  A Ziemia jest płaska

  Ala


  2021-03-07 14:30:48
 • Rozogi zasypane petycjami antyszczepionkowców
  Wspaniała wiadomość! Precz z ludobójstwem!!!

  Emilia


  2021-03-07 13:14:28
 • Rozogi zasypane petycjami antyszczepionkowców
  Brawo! Brawo! Brawo!

  ola


  2021-03-07 09:29:52