Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

„Wędrujący” świderek hitem internetu


„Wędrująca” po Szczytnie figura lodowego rożka stała się hitem internety. Tylko, czy na takiej promocji zależy naszemu miastu? Czytelnicy zasypują redakcję zdjęciami z różnych miejsc naszego miasta, gdzie „pojawia” się rożek.Temat podchwyciły nawet ogólnopolskie media. Piszą, że „całe miasto o tym huczy”. Temat budzi zainteresowanie głównie w internecie. Internauci prześcigają się w przesyłaniu zdjęć z różnych miejsc, gdzie rożek się aktualnie znajduje.

 

"Wędrujący" świderek to ozdoba jednej ze szczycieńskich lodziarni, którą ktoś ukradł i przestawił w inne miejsce. na razie jednak, jak poinformowała nas sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji nikt nie zgłosił jego kradzieży.


Reklama

 

Figura lodowego rożka od kilku dni wędruje po ulicach Szczytna. Co ciekawe, powstał nawet dedykowany rożkowi fanpage „Codzienna lokalizacja Rożka Podróżnika – Szczytno".

 

 

"Szczytno - miejsce gdzie lody same się kręcą po mieście. Trzeba pójść za ciosem i nakręcić horror, a w głównej roli obsadzić ten rożek" – można przeczytać pod jednym ze zdjęć szczycieńskiego rożka.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

ika

No i fajna promocja,choc kradziez rozka niefajna... Ale to można chyba uregulowac. Jak sie ludowi podoba-niech trwa!!

Napisz

Reklama


Komentarze