Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Warsztaty „Pierwsza pomoc praktycznie”


Fundacja Autrimpus, Grupa Ratownicza Autrimpus Szczytno i Urząd Miejski w Szczytnie zapraszają na warsztaty „Pierwsza pomoc praktycznie”, które odbędą się 7 grudnia o godz. 9 w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie.- Od wielu miesięcy otrzymywaliśmy informacje nie tylko od mieszkańców Szczytna, ale także innych miejscowości w naszym powiecie, że chcą oni wziąć udział w szkoleniu dotyczącym pierwszej pomocy przedmedycznej – mówi Agnieszka Siemieniuk, ratownik KPP i zarazem sekretarz Fundacji Autrimpus. – Postanowiliśmy w końcu naszą ofertę szkoleniową skierować do każdego, kto chce zdobyć niezbędną wiedzę.

 

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Podczas warsztatów będą poruszane zagadnienia dotyczące m.in. postępowania w przypadku zasłabnięć, napadu drgawkowego, cukrzycy, urazów, nagłego zaniku krążenia, a także upadków z wysokości. W części praktycznej dodatkowo zajęcia zostaną poszerzone o tematykę postępowania w przypadku nagłego zaniku krążenia z użyciem automatycznego defibrylatora.


Reklama

 

- W naszym powiecie jest coraz więcej AED-ów, dlatego też nie mogło zabraknąć szkolenia z obsługi tego urządzenia – wyjaśnia Agnieszka Siemieniuk. – Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń i tak też będzie podczas grudniowych warsztatów. Mamy już pierwsze zgłoszenia uczestników.

 

Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu jest płatny – 50 zł. W zamian uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat, pamiątkową koszulkę i gadżety. Podczas szkolenia będzie można bezpłatnie wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Szczycieńska firma E-movies wystawi bowiem swoją fotobudkę.

Reklama

Patronat nad wydarzeniem ma "Tygodnik Szczytno".

 

Zapisy pod nr tel.: 513-979-919.

 

sem

 

Fot. Archiwum Fundacji AutrimpusKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
  Autor: he
  2020-01-28 23:27:45
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
  Autor: Mirek
  2020-01-28 21:41:21
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
  Autor: Obiektywna
  2020-01-28 19:20:09
 • Trafienie „drogówki” w Gromie
  Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
  Autor: Ilona
  2020-01-28 16:13:59
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
  Autor: gość
  2020-01-28 13:23:33
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
  Autor: Rychu
  2020-01-28 12:20:14
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
  Autor: Radosny
  2020-01-28 12:17:22
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
  Autor: X-Men
  2020-01-28 11:24:14
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
  Autor: Albert
  2020-01-28 10:13:13
 • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
  Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
  Autor: Janusz
  2020-01-28 10:02:27

Reklama