Poniedziałek, 27 Wrzesień
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji -

Reklama


Reklama

W pokoiku na stoliku… hodował krzak konopi


Trudno mówić o zamiłowaniu do ziołolecznictwa w przypadku 21-latka ze Szczytna, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli dorodny krzak konopi. „Roślinka” miała 90 centymetrów wysokości.



Szczycieńscy policjanci kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową. Zatrzymali 21-letniego mieszkańca Szczytna, który hodował konopię. Dorodny prawie metrowy krzak tej rośliny, funkcjonariusze ujawnili w doniczce na stole w pokoju zajmowanym przez mężczyznę. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli woreczek z marihuaną, również należący do młodego człowieka. Właściciel środków odurzających został przez policjantów zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.


Reklama

Reklama

Teraz 21-latek odpowie przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.



Komentarze do artykułu

Kogut Pedał

Kogut prujesz się do mnie czy co chcesz się klepać to zapraszam :P

Kogut

Jaki Lamus z niego

PALACZ

doprawdy bardzo dorodny krzak hahahahahha

PALACZ

doprawdy bardzo dorodny krzak kurwa z parapetu hahahahahhaha

Gratis LPG

oo jakieś konfitury na mieście, bo jak inaczej by wiedzieli, że trzyma taki krzak w domu? :) H****e prawo w tym kraju. Rozumiem karanie za fete, lsd, heroine czy inne gówna, ale marihunała nikomu krzywdy nie zrobi, oczywiście spożywana ''z głową''. SAM NIE PALE ALE JESTEM ZA LEGALEM i H** W D**Ę TYM CO WCIĄGAJĄ KOKAINĘ

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43