Reklama


Reklama

W paczce po papierosach ukrył amfetaminę


Nowy Rok okazał się pechowy dla 23-letniego mieszkańca Wielbarka. Podczas legitymowania policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyzna ukrył ją w paczce papierosów.W piątek, 1 stycznia tuż przed godziną 02:00 na ulicy Kętrzyńskiego w Wielbarku, funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego szczycieńskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok znaczenie przyśpieszył kroku. Mundurowi postanowili go wylegitymować.


Reklama

 

Reklama

- W trakcie weryfikacji jego danych okazało się, że jest to 23-letni mieszkaniec Wielbarka – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Mężczyzna zachowywał się nerwowo i nie odpowiadał na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Policjanci postanowili przeszukać jego odzież wierzchnią. W trakcie wykonywanych czynności ujawnili przy 23-latku paczkę po papierosach, a w niej substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy, gdzie spędził noc. 23-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Julka

Nikt nic nie robi pełno narkomani i dilerki.Jestem mieszkanką Wielbarka jak patrze na to wszystko to szlak mnie trafia.Mało kto z władzy jest tym zainteresowany wiedzą o wszystkim co i jak ale mają to gdzieś ipolicja też.Zatrzymają wypuszczą i tak w kółko .Otworzą posterunek to mam nadzieje że coś z robią aby zmiejszyć narkomanie w Wielbarku.Rodzice zwracajcie większą uwage na swoje dzieci bo jak wdepną w te gówno to ciężko z tego wyjść ,niszczy się cała rodzina a nawet rozpada przez to że dzecko jest uzależnione.Wynosi z domu co można sprzedać za działkę,biorą chwilówki rożne kredyty aby mieć na działkę.Kradną w sklepach gdzie się da dla tego może KTOŚ WREŚCIE WEŻMIE SIĘ ZA PORZADEK .

Patologia

Ta nasza Policja to d**** się nadaja. Dzieci cipaja na potęgę. Komuna by sie przydała wam wszystkim. Do wojska wysylac, albo do łagrów to wtedy gnojostwo nie będzie myślało o cpaniu.

crack

pale crak nie umre na rak mam 23 lata jezdze samolotem po autostradzie

Napisz

Reklama


Komentarze