Środa, 26 Czerwiec, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W niedzielę Gala Sportów Walki


Szykuje się sportowe wydarzenie roku. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy sportów walki w naszym powiecie. To oni, ich kluby, trenerzy przygotowali na tę okazję specjalne pokazy swoich umiejętności. Gala odbędzie się 9 października. Początek godz. 17. Miejsce – Hala Widowiskowa im. Huberta Wagnera, przy ul...



Szykuje się sportowe wydarzenie roku. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy sportów walki w naszym powiecie. To oni, ich kluby, trenerzy przygotowali na tę okazję specjalne pokazy swoich umiejętności. Gala odbędzie się 9 października. Początek godz. 17. Miejsce – Hala Widowiskowa im. Huberta Wagnera, przy ul. Lanca w Szczytnie. Wstęp wolny.

Podczas gali zaprezentują się wszystkie kluby sportów walki w naszym powiecie. Będzie to też okazja do tego, aby porozmawiać z zawodnikami i trenerami. - Ta gala to przede wszystkim promocja sportów walki – mówi Piotr Zembrzuski. - Możemy pochwalić się osiągnięciami i zaprosić ludzi do trenowania sportów walki, które na tle innych dyscyplin znacząco się wyróżniają. Chociażby dyscypliną czy wychowaniem.




Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-06-13 11:13:15

JAŚ ROGALA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU

  • Poniedziałek, 2019-05-27 21:11:23

Szkoła sportowa w Szczytnie ma sprzymierzeńców

  • Czwartek, 2019-05-23 10:18:00

Świetlica ze sportowym zapleczem

  • Wtorek, 2019-04-16 15:17:10

Kolarska sekcja sportowa w Dźwierzutach

  • Czwartek, 2019-04-11 09:37:47

Nowy klub na sportowej mapie powiatu


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48