Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

W dożynkowym turnieju gmin najlepsze Dźwierzuty (zdjęcia)


Gmina Dźwierzuty wygrała tegoroczną sportową rywalizację gmin podczas dożynek powiatowych. Drugie miejsce przypadło reprezentacji gminy Szczytno, a trzecie zgarnęli mieszkańcy gminy Świętajno.



Zawody zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Szczytnie. Wśród konkurencji znalazły się między innymi: rzut workiem z sianem, wyścig po skrzynkach, turlanie piłki po linach, czy podbijanie worka z sianem. Liczyła się głównie zabawa, ale czuć było też sportową rywalizację.


Reklama

Każda reprezentacja gminy składała się z 8 zawodników, a wśród sportowców nie brakowało – oczywiście – pań.

 

Klasyfikacja końcowa drużyn:

1. Dźwierzuty – 94

Reklama

2. Szczytno – 92

3. Świętajno – 80

4. Jedwabno – 64

5. Pasym – 62

6. Wielbark – 58



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Wycinka lip na cmentarzu budzi emocje
    Drzewa wyciąć szkoły zamknąć i zwolenników obsadzać na etaty, bo przecież już wiadomo kto będzie prowadził klub seniora ????
    Autor: Luka
    2020-01-29 08:47:11
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
    Autor: he
    2020-01-28 23:27:45
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
    Autor: Mirek
    2020-01-28 21:41:21
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
    Autor: Obiektywna
    2020-01-28 19:20:09
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
    Autor: Ilona
    2020-01-28 16:13:59
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
    Autor: gość
    2020-01-28 13:23:33
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
    Autor: Rychu
    2020-01-28 12:20:14
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
    Autor: Radosny
    2020-01-28 12:17:22
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
    Autor: X-Men
    2020-01-28 11:24:14
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
    Autor: Albert
    2020-01-28 10:13:13