Reklama


Reklama

W Warchałach utonął 31-letni mężczyzna


Z soboty na niedzielę w jeziorze Świętajno w okolicach Warchał utonął 31-letni mieszkaniec Nidzicy. Ratownicy apelują o ostrożność nad wodą.



Z soboty na niedzielę (03/04 sierpnia.) przed godziną 3 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 31-letni mieszkaniec Nidzicy wszedł do jeziora i zniknął pod powierzchnią wody.

 

 

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze mężczyzna był już reanimowany przez strażaków. Po ok. 30 minutach udało się 31-latkowi przywrócić funkcje życiowe. Został on zabrany do szpitala w Szczytnie, skąd następnie został przewieziony do szpitala w Biskupcu. Tam, niestety zmarł.


Reklama

 

Reklama

 

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń 31-latek przebywał pod wodą około 10 minut zanim został wyciągnięty na brzeg jeziora i została udzielona mu pomoc przedmedyczna – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Ustalono także, że przed kąpielą spożywał alkohol. Wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

 

Fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu.



Komentarze do artykułu

ja

Trafiłam z kolką nerkową któregoś wieczoru do szpitala w Szczytnie. Przetrzymali mnie cała noc na \"obserwacji\". Nie wykonali ani jednego badania. Rano puścili na ulicę ze skierowaniem do Olsztyna. Okazało się, że jechałam okejką z zatkanym moczowodem i cudem przeżyłam. Gratuluję \" lekarzom\".

Xxxx

Przez weekend ludzie płacą ogromną pulę pieniędzy za wejście na plażę na której nie ma nawet ratownika

kas

Nie dziwi was fakt że zawsze jak ktoś pojedzie do szpitala w szczytnie i zostaje wywieziony dalej to umiera? Może Szczytno powinno szybciej decydować że przerasta ich taki przypadek i od razu wieźć ludzi gdzie indziej a nie czekać na pogorszenie się stanu pacjenta. Wątpię że facet by zmarł gdyby od razy trafił do normalnego szpitala a nie szczycieńskiej umieralni.

Wiks

Śmierć na życzenie. Dalej bawcie się w alkohol i pływanie

999

tradycyjnie tylko straż i policja....

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Cmentarz z kolumbarium powstanie w Szczytnie
    A żwir na wyrównanie tych nierówności będzie woził Pan Kiersikowski - starem.

    biegacz


    2021-01-19 16:58:47
  • Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start
    Tylko nie bardzo działa tajemnica...

    biegacz


    2021-01-19 16:46:02
  • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
    do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


    2021-01-19 10:34:20
  • Restauracja kamienic za ponad milion
    Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

    dr


    2021-01-19 07:51:46
  • Restauracja kamienic za ponad milion
    Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

    Mała


    2021-01-19 05:55:34
  • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
    Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

    X-Men


    2021-01-19 00:26:35
  • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
    To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

    Pacjent


    2021-01-18 17:26:28
  • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
    Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

    Dr


    2021-01-17 06:10:03
  • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
    do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

    kroll


    2021-01-16 21:07:28
  • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
    do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

    Patek


    2021-01-16 20:52:39