Środa, 26 Czerwiec, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W Spale nie było ospale


Podczas mityngu lekkoatletycznego w Spale Andrzej Naszko (Gwardia Szczytno) zwyciężył w konkursie pchnięcia kulą wynikiem 19.05 i jako czwarty Polak w tym roku przekroczył 19 metrów!



To najlepszy rezultat w sezonie i drugi w karierze tego zawodnika. Drugi w rywalizacji był kolega klubowy Sebastian Łukszo, ustanawiając rekord życiowy 18.80.

 

Obaj są odpowiednio na czwartym i piątym miejscu w tabelach tego sezonu co napawa optymizmem przed Halowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się 16/17 lutego.

 

Wyniki konkursu w Spale:

 

1. Andrzej Naszko (Gwardia Szczytno) - 19.05 SB

2. Sebastian Łukszo (Gwardia Szczytno)- 18.80 PB

3. Osman Can Özdeveci Turcja - 18.68


4. Andrzej Gudro(WLKS Siedlce) - 18.39

5. Szymon Mazur AZS UMCS Lublin) - 18.00 SB

 

Ranking 2019

 

1. Konrad Bukowiecki (AZS UWM Olsztyn) - 20.95

2. Jakub Szyszkowski (Śląsk Wrocław) 20.47

3. Michał Haratyk (AZS AWF Kraków)20.45

4. Andrzej Naszko (Gwardia Szczytno) 19.05

5. Sebastian Łukszo (Gwardia Szczytno) 18.80

 

 

Fot. Gwardia Szczytno



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48