Poniedziałek, 22 Lipiec, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W Olszynach piłkarze GKS byli wyjątkowo gościnni


Młodzi piłkarze z GKS Szczytno okazali się bardzo gościnni. W sobotę w Olszynach odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Szczytno. GKS zajął tam... ostatnie miejsce. W rywalizacji brali udział zawodnicy i zawodniczki z roczników 2006 i młodsi.



- Wyniki nie były najważniejsze – mówi Jarosław Kostiuk z GKS Szczytno. - Liczyła się dobra zabawa i integracja. Początkowo w naszych zawodach miało wziąć udział aż 12 zespołów ostatecznie zjawiły się cztery drużyny. Wiadomo, że jest to czas wakacji, więc może część dzieciaków ruszyła na odpoczynek i klubom nie udało się zebrać drużyn.

 

Do rywalizacji oprócz zespołu gospodarzy (GKS Szczytno) przystąpiły zaprzyjaźnione kluby z Olsztyna i Jezioran. Turniej wygrała drużyna AP Olsztyn I. Na miejscu drugim uplasował się MKS Jeziorany, trzecim AP Olsztyn II, a czwarte miejsce zajęła drużyna gospodarzy – GKS Szczytno. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.


 

Indywidualne wyróżnienia przypadły zawodnikom:

 

Piotr Telega (AP Olsztyn I) – Król Strzelców

Adam Ogonowski (MKS Jeziorany) – Najlepszy Zawodnik Turnieju

Jakub Gawrylczyk (AP Olsztyn II) – Najlepszy Bramkarz

Maciej Prusiński (GKS Szczytno) – Wyróżniający się zawodnik



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-06-13 09:49:00

Brązowi piłkarze gimnazjalni

  • Piątek, 2019-05-17 11:13:46

Żołnierze zdobyli puchar burmistrza

  • Piątek, 2018-10-12 14:12:34

Pożar budynku gospodarczego w Olszynach


Komentarze

  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołe miasteczko - zlikwidować! Po prostu, jeśli zdarzają się wypadki z ludzkiej - czy maszyny - winy, to nie korzystajmy z samochodu, hulajnogi, roweru, samolotu. Niech nikt nie wsiada na żadne karuzele, ani diabelskie młyny, żadne roller - coastery! Jak przestaniemy używać tych niebezpiecznych urządzeń - wypadków nie będzie. Inna sprawa - sprawdzenie bezpieczeństwa użytkowania danych sprzętów. Niech się taki instruktor, czy jak tam, najpierw sam przejedzie z pięć razy, albo i więcej na sprzęcie, który oferuje innym dla rozrywki, czy do używania. Nie od dzisiaj jest zwyczaj, że budowniczy mostów pierwsi przejeżdżają się po swojej konstrukcji. To nie sprawa eliminowania niebezpiecznych urządzeń, tylko uczciwości w dopuszczaniu ich do uzytku.
    Autor: Krajan
    2019-07-19 18:13:10
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołego miasteczka miało nie być a będzie.. Wielka tragedia... Jak ktoś nie będzie chciał korzystać z usług wesołego miasteczka to nie będzie... Tylko teraz zapewne wszystko będzie sprawdzane milion razy....
    Autor: Siwy Stefan burczymucha
    2019-07-19 15:37:42
  • Zdemolował szpital i... zmarł
    Policja to powinna się zająć, ale przypadkiem PanI Ani którą straciła zdrowie przez to, że dyżurującemu ginekologowi nie chciało się pracować.
    Autor: wkurzona
    2019-07-18 15:10:18
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    No dobrze, generalnie się zgadzam. Są przepisy na tego rodzaju sytuacje. Ale ja nie dzwoniłbym zaraz na policję, tylko spróbowałbym dogadać się z sąsiadem. Dopiero po nieudanej interwencji, zwróciłbym się do \"organów\". A tak - to rzeczywiście można się narazić na opinię pieniacza. Nie jest tu kwestią \"donoszenie\" na sąsiadów - tylko to, żeby umieć i chcieć się z nimi porozumiewać. A \"organy\" na samym końcu.
    Autor: Śmieszek
    2019-07-18 14:16:09
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    To jest przykre. Rok temu było mówione, że rezygnujemy z takich atrakcji, a tu się okazuje znowu będzie wesołe miasteczko...Gdzie konsekwencja...? Jeszcze najlepiej niech przyjedzie ta sama firma...ręce opadają.
    Autor: Mirek
    2019-07-18 11:17:30
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Gość ma rację! Jak to powiedział ktoś mądrzejszy \"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka\" Mogę sobie słuchać głośno muzy w bloku w środku dnia o 13, ale jestem świadom, że komuś to może przeszkadzać i policja może mi dowalić mandat.
    Autor: Mirek
    2019-07-17 22:38:13
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Nic dodać, nic ująć. Brawo dla autora listu!
    Autor: Czytelnik
    2019-07-17 20:20:54
  • W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu
    Czy te zdjęcie to z tego pożaru czy to tylko ilustracja do artykułu?
    Autor: Zdjęcie
    2019-07-17 14:36:29
  • Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna
    I wszędzie te zasrane disco z pola :/
    Autor: Wstyd
    2019-07-17 14:07:51
  • Próbował uniknąć czołówki, uderzył w drzewo (zdjęcia)
    ??? jakie to drzewo przy drodze??? Może w promieniu kilometra od dróg wszystko wytniemy bo \"przy drodze\"
    Autor: Ekolog
    2019-07-17 11:09:56